Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak en voltam/vagyok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en voltam/vagyok ilyen szerencsetlen? Csak en fogok ki kretko csajokat?

Figyelt kérdés

3 exem van :( (bar egy se lenne)


1=1 nem valami nagy durranas

2= intim uzeneteket talatam a telefonjan, mas szemelynek cimezve

3= fejemhez vagta a kerdest: Van rajtad kivul is egy, propblem


Csak en vagyok ennyire? ....


2016. aug. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Detto nem csak te vagy ilyen
2016. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezhetnék valamit? Mi alapján választottad ki ezeket a lányokat, hogy velük akarsz összejönni?
2016. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

,,nem valami nagy durranás '' ? Kifejtenéd ?


Nincs tapasztalatom. A monogámia sajnos nem életszerű az embereknél. Sikeresen pont néhány nonhűséges emberkét fogtál ki. Sad story :T

2016. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elso olyan elso volt :)
2016. aug. 13. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok kudarc után majd csak eljön az igazi. Gyakori duma, de hidd el van valós alapja.

S engem is érdekelne, hogy mi alapján választottad őket, mert hát ha ennyire hogy is mondjam...ennyire tipikus liba, akkor miért jöttél össze velük?

Tapasztalatból mondom, hogy nincs értelme ezen csüggedni. Minél többet gondolkozol ezen annál rosszabb lesz. Felejtsd el, ami megtörtént megtörtén és pont. Biztos van a közeledben egy aranyos, kedves lány, aki tuti elfelejteti veled a negatív érzéseket. Fel a fejjel ;)

2016. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1= suli

2= tabor

3= edzes

2016. aug. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!