Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy senkinek nem kellek? 16L

Figyelt kérdés
Sosem mondtak még nekem semmi pozitívat, ahányszor eljutottunk a netes ismerkedésnél ahhoz, hogy képcserében benne legyek, már jön is, hogy ,,bocs, nem vagy az esetem, de valakinek majd biztos tetszeni fogsz" - ezt már rengetegen mondták élőben is. Ha ez még nem lenne elég, aszexuális is vagyok, ami miatt már végképp nem állna velem szóba egy fiú sem, erre még külsőmön és a többi hülyeségeimen is át kell vergődniük magukat. Na meg autista és skizoid is vagyok félig-meddig, ami nagyon elhatárol a társadalomtól, mert teljesen máshogy viselkedek mint kéne, sokkal szókimondóbb is vagyok, ami miatt mindenki utál, de lesz.rom most már. Szerintetek hány százalék az esély arra, hogy találjak magamnak valakit?
2018. febr. 9. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát így elég nehéz lesz, sajnállak. A külső már eleve nagyon sokat számít, de valakinek úgy is tetszel, nem ez a legnagyobb gond, az aszexualitás, az autizmus és a skizofrénia már annál inkább. Kamuzhatnék valamit, de az nem sokat segítene, nehéz lesz társat találni jelen állapotban, ami nem jelenti azt hogy ne fejlődhetnél minden tekintetben, no meg nem is tudjuk mennyire komoly is az amit leírtál.
2018. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát a dokim szerint olyan középkategória a betegségem.
2018. febr. 9. 16:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitás bizony gond lesz. Szerintem ebben hozzád hasonló fiút kell keresned, mert nem sokan fognak lemondani a szexről, még akkor se, ha amúgy bejössz nekik.
2018. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
simán találhatsz:)
2018. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz "párkapcsolatot" egy fiúval, ha aszexuális vagy? Szerintem nem vagy tisztában a szó tényleges fogalmával. Az aszexuálisok azért keresnek néha párt, mert azt érzik, hogy nagy rajtuk a társadalmi nyomás. De abból amit írsz nem ez látszik. Te igen is vágynál egy fiúra. Attól még, hogy amiket láttál, vagy hallottál a szexről és azok alapján félsz tőle, meg nem érzed magadhoz illőnek ezeket a dolgokat még nem leszel aszexuális. 16 éves vagy még csak. Mivel, hogy nem kaptál senkitől pozitív visszajelzést, ezáltal akaratlanul is egyre távolabb kerülsz ezektől és egyre inkább idegenkedsz tőle. Esélyed sem volt közel kerülni senkihez, így tapasztalni sem tapasztalhattál semmit. Ezek után nem jelentheted ki, hogy te aszexuális vagy. Az autizmussal és a skizoid fogalmával sem igazán vagy tisztában. Te csak frusztrált vagy. Bármit is mondott neked orvos, nem igazán hiszem el, hogy szakorvoshoz mentél volna, de az sem jelent semmit. Mert lehet csak szabadulni akart tőled, másrészt meg szerintem beleköltöttél kicsit ebbe. Semmi különösebb mentális bajod nincs neked azon túl, hogy csalódott, frusztrált, magányos és elkeseredett vagy. Tanácsot annyit tudnék adni neked, hogy ha beszélsz az emberekkel, akkor uralkodj magadon. Erőszakold meg magad és erőltesd magadra a kedvességet és higgadtságot! Kontrolláld, hogy ne csapongj! Egy normális ember eleve pozitívabban áll egy kedves lányhoz, még ha esetleg az csak látszat is. Másrészt meg nagyon fiatal vagy még, nagyon sok időd van. Persze elveszettnek érzed magad és most minden magányosan töltött perc egy örökkévalóságnak tűnik és egyre türelmetlenebb leszel, de tényleg türelmesnek kell lenned. Szerintem még testileg is sokat fogsz érni, nőni fog a hormonszinted is és ami fontosabb, hogy stabilabb is lesz. Majd meg látod, hogy igen is lesznek határozott vágyaid. Pláne, ha megismerkedsz egy rendes fiúval. Mikor ott lesz melletted, hogy bátran megérintheted és ő is téged, akkor biztos meg fog mozdulni benned valami
2018. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó neked fogalmad sincs az aszexualitásról.
2018. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor világosíts fel, had halljak ignoráns baromságokat és aztán had küldjek szakvéleményt!
2018. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös. Szexeltem már többször a párommal, és még csak fel sem izgultam, mert nem érdekel a szex. Miután megcsalt, mert érdekből volt velem, azóta vagyok így egyedül, bár előtte is kb ugyanez volt. Lényegében csak a kapcsolat fenntartásáért mentem bele a szexuális életbe.
2018. febr. 9. 17:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es Én nem vagyok aszex, de ezt úgy képzelem el, mint a gyerekeknél, ott is van vonzalom, van szerelem, mégse gondolkoznak a szexen, jobb esetben, sőt undorodnak tőle. Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak olyan emberek, akik ezen a szinten megragadtak?
2018. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem írtad és az, hogy senkinek se kellesz, illetve azt ecsetelted, hogy mindenki visszautasított eddig, az alapján kizárta volna, hogy volt már valakid. Másrészt a vele való csalódás után erősödött, vagy elejétől kezdve ugyan annyira megvolt a szexualitás érdektelensége? Én nem osztom az enyhe aszexualitás fogalmát, mert annak más gyökerei vannak és lehet rajta segíteni. Egy tényleges aszexuálison viszont nem ilyen téren
2018. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!