Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a fenébe lehet így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek, nem járok sehova a munkahelyen kívül. Ott már próbálkoztam, nem ment. Interneten próbáltam, akivel bejöttünk egymásnak, mindig nagyon messze lakott. Haza nem hozhatok senkit, nekem meg van kb 2, legjobb esetben is 5 szabad órám munka után (de utóbbi ritka). Azzal se lenne sok időm találkozni aki a szomszéd utcában lakik. Már ha lenne ilyen, mert még a 20 km-es körzetben sem találok. Persze eljárhatnék sportklubokba vagy hasonló helyre, de arra már nincs energiám.


Nem sajnáltatni akarom magam de a helyzetem miatt úgy érzem reménytelen vagyok. Mert most is egész éjjel ezen kattogok, hogy nekem lesz-e így valaha párkapcsolatom.



2018. febr. 11. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú/lány?
2018. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20/f
2018. febr. 11. 17:21
 3/4 F.Tunde válasza:
Talan ismeresd azt a mondast "Akit Isten Neked szan ,oda tolja talicskan . " Persze ez csak egy kozmondas,de lehet benne igazsag ! Ket kerdesem lenne. 1.Miert nem vihetsz haza senkit ? 2. Mivel foglalkozol ,hogy az minden energiadat es idodet elveszi ?
2018. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rda85 válasza:

Hallod, költözz albérletbe!


Nem vihetsz haza senkit? Mi a toszt keresel még ott?

Az nem otthon, csak egy börtön...


Szánalmas, öreg, nem kicsit


Soha nem lesz senkid, békélj meg vele, Marok Marcsa és Emma (emmeg holnap) a te barátnőd...


LÚZER a te neved - ne reménykedj, nem lesz másként soha.


Aztán, ha a muti/fáti beadják a kulcsot, KIHEZ fordulsz majd?!


Merthogy vén leszel, mint az országút és senkinek sem kellesz már...


Akkor mit teszel?


Írsz ide vagy jelentkezel a töketlen.hu-ra?


Mivel szenvedsz és NINCS VESZÍTENIVALÓD, állj már a sarkadra és húzz valakit a @@@kadra! A kifogásokat pedig hagyd meg a horgászoknak! Ha ide írtál, nagyon elkeseredett lehetsz, szóval ne sokat tökölj, vágj bele életed legnagyobb kalandjába! MUFF in!


Van neked minimum 14 nap szabid, vegyél ki pár napot és ismerkedj, vagy csetelj a leghülyébb ribikkel és válaszd ki a neked legszimpibb cuncit, annyian vannak, hogy Dunát rekeszthetsz velük, csak gondold közben: HOLNAPUTÁN VÉGE MINDENNEK. Randizz egyszerre 20 bigével, tökmindegy, melyiket választod, úgysem tudsz viszonyítani senkihez sem - mert csak recskáztál eddig.


Ha bejön egy-kettő, mozdulj rá!

Tapasztalatszerzéshez pont jó lesz akármelyik is. Ha pedig netán "szerelmes" lennél valamelyikbe, nosza, ugorj fejest a kapcsolatba! Úgyis erre vágysz, nincs mitől félned, tapasztalat nulla, nem csalódhatsz túl nagyot.


Ha szerencséd van, életed álmát találod meg.


ne gondolkodj olyasmin, hogy: "háde' mivan, hogyha mégse nem?!"


Eddig nem tettél semmit - ha nem történik semmi, akkor is csak ugyanott vagy, ahonnan elindultál.


Nincs vesztenivalód, maximum a lúzerségedet veszítheted el.


Nem kell megköszönni, ingyen volt.


Puszi, szüzike!

2018. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!