Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kész! Beleútáltam! Már a 30....

Kész! Beleútáltam! Már a 30. -ik lány küldött el a fenébe, lekicsinylően, hogy mit gondolok én, hogy merészelek a 165cm-es magasságommal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ez elképesztő! Pedig higyjétek el,a hozzám illőknél próbálkoztam,155-160cm közöttiekkel....és totális csőd! Már depi lettem,semmi önbizalmam nincs.Csak kudarcot látok magam előtt!Lehet,hogy a Dunába is ugrom. Elég volt ebből!

2015. máj. 31. 01:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Minek akarsz mindenáron barátnőt találni?
2015. máj. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyesnek. Minek? Mindenki szeretne egy társat előbb-utóbb. Ez kell az élet kiteljesedéséhez és beteljesüléséhez.
2015. máj. 31. 01:27
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos elég keményen megvan ez a magasságfétis a nők körében, de ne keseredj el, csak találni kell egy megfelelő lányt, aki nem a centiket nézi. Van azért ilyen is. Minél több gyakorlatod lesz az ismerkedésben, annál könnyebben és gyorsabban felismered majd, hogy kivel érdemes megpróbálkozni.
2015. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak alacsony pasik, akiknek van párjuk. Én is ismerek egy srácot, aki kb. veled egy magas lehet 25 körüli, egy faluban lakunk és van barátnője, nem is akármilyen, szóval nem kell a testmagasságodra fogni a dolgot.
2015. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy pillanatra !!!

Hány éves is vagy ?

2015. máj. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Én 178 vagyok, 37 éves, 92 kg. Enyhe, baloldali szívzörejjel kezelnek, és rivotrilt is szedek . Állandóan izzadok, és hullik a hajam . Ezért csak kendővel a fejemen tudok főzni.Szívesen megismernélek. Nem baj, ha némileg alacsonyabb vagy. A szemem sem az igazi. Már.
2015. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Én 178 vagyok, 37 éves, 92 kg. Enyhe, baloldali szívzörejjel kezelnek, és rivotrilt is szedek . Állandóan izzadok, és hullik a hajam . Ezért csak kendővel a fejemen tudok főzni.Szívesen megismernélek. Nem baj, ha némileg alacsonyabb vagy. A szemem sem az igazi. Már."


Ez most komoly ??? AZT sem tudod, hogy hány éves !!! Lehet, hogy egy 13-14 éves srácról van szó, ember !

Háháháháhá :D

2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es, a kedves 6-os ezt gúnyolódásnak írta be, és a hozzászólás jelentése: "165 centisen hogy mersz válogatni, kiscsíra!"
2015. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ha 30 cm-rel magasabb vagy is elküldenek.

Az az igazság, hogy a magasabb férfiak számomra is vonzóbbak, de ez nem jelenti, hogy nem ismerkedek velem egymagasakkal. Az első barátom szintén nem nőtt nagyra (170 cm volt), és el tudtam tekinteni a magasságától már amikor megismertem...ő viszont folyamatosa azon pörgött, hogy nem elég magas...úgyhogy ebből inkább ő csinált problémát.

2015. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet nem jó helyen ismerkedsz. Ha csak odamész valakihez, azonnal a külsőd alapján ítélnek meg.

Én nem vagy csak csúnya, de különösebb szépség sem, és van feleslegem... nem is az utcán ismerkedek, aki eddig szóba jött, mind már egy ideje ismert, és a személyiségem fogta meg őket.

2015. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!