Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együtt voltunk pár hónapig....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltunk pár hónapig. Szeretett, én is őt. Sokat veszekedtünk. Szakított. Most más csajjal mászkál közvetlenül azóta, de tudja hogy látom. Ha én is más fiúval rakok ki képet hogy fog neki esni?

Figyelt kérdés

Szeretem, vissza akarnám szerezni de már nem bízik bennem. Elkezdett egy másik csajjal találkozgatni, de tudom hogy még engem szeret. Biztos azért jól érzi magát vele is. Nem tudom lesz e belőle kapcsolat.

Csak egy helyen rakott ki vele képet, ahol az ismerősei között kevesen látják, de tudja hogy én látom. Máshol nagyon nem volt arra utaló jel, hogy együtt vannak.

Tudom, hogy szeret, csak nem tud bízni abban, hogy megváltozik a viselkedésem. A csaj szerintem csak egy menekülési lehetőség volt, mert hirtelen lépett be az életébe, és mivel velem voltak gondok inkább szakított.

Gondoltam én is kirakok egy sráccal képet.

De nem tudom ez rontana vagy javítana a helyzeten.

Legszívesebben vissza szerezném.

Tudom mindenki azt tanácsolja, hogy ne, de én akkor is őt akarom.

Mit tegyek akkor?

Rakjak ki képet hogy lássa én is “túl léptem” rajta?

Egy barátnőmék össze vesztek barátjával, a srác vissza ment az előző barátnőjéhez, barátnőm rakott ki egy másik fiúval képet, a csávója vissza ment hozzá és azóta is együtt vannak...



2018. febr. 12. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annyira rossz ötletnek a képes megoldást , de szerintem bölcsebb lenne elérni hogy válthassatok pár szót szemközt és ott elmondanád neki, hogyan érzel iránta. Veszíteni nem fogsz úgysem. Ha tényleg szeret még, valószínűleg ha kellően higgadtan és okosan beszéled mege vele, újra egy pár lehettek. Ha meg nem szeret már, el fogja mondani és könnyebb lesz túllépni rajta, mint találgatni és idegronccsá tenni magad kémkedéssel. A képes megoldással az a baj, hogy nem egyenes, több mindent is beleláthat az exed, pl akár azt is, hogy törődjön bele az új lányba, mivel neked már van fiú az életedben.
2018. febr. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Én sem ajánlanám egyébként hogy újra összejöjj vele. 19 vagyok és volt eddig 2 olyan kapcsolatom, amikor szétmentünk, majd újra összejöttünk, egyik szinte azonnal tönkrement, a másik bírta még pár hónapig, de aztán életem talán legrosszabb élménye volt az a szakítás. Ha egyszer elmegy a bizalom, és emiatt szétmentek, akkor az nagy eséllyel sohasem lesz már olyan mint volt, maximum évekkel később.


Írtad, hogy sokat veszekedtetek és pár hónapja voltatok még csak együtt. Ez megfűszerezve azzal, hogy ő szakított, szerintem egyértelmű kellene hogy legyen, hogy ő nem az igazi és jobban tennéd ha továbblépnél. Nem tudom hány éves vagy, de kár visszafutni a múltba, mikor tanulva a hibáidból tovább kereshetnéd a párod akivel nem fogsz veszekedni.

2018. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!