Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki tetszik tudatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dsad kérdése:

Van 1 lány aki tetszik tudatni szeretném vele denem közvetlenül. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megmondanam de nincs önbizalmam es ezert akarok valami tippet hogy lehetne közölni vele.

2016. márc. 16. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pesig másogy nem megy. Ha van közös ismerősötök max akkor
2016. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nincs értelme. Beszélgess vele, kerülj közel hozzá. Aztán hívd el sétálni és mond meg neki.

Sok sikert.

Egy másik önbizalom hiányos srác. :)

2016. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megfogadom a tanácsod
2016. márc. 16. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy lány szereti ha személyesen kezdenek neki elmondnai valamit. Ha az nem megy írj neki egy levelet vagy neten. Ha ez se megy akkor csak próbáld kicsit megismerni jobban
2016. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt figyelembevéve hogy félénk vagy adok ötleteket.

1.Mondd meg az egyik barátodnak hogy mondja meg a lánynak hogy tetszik neked de ezt úgy adja elő hogy te nem kérted meg a barátodat hogy mondja el csak elmondtad neki mert rákérdezett hogy most tetszik e neked valaki.Tehát ez nem úgy fog lejönni a lánynak hogy te nem mered neki megmondani.Mert végülis nem kértél senkit magad helyett csak a tudtod nélkül mondta meg a barátod a lánynak hogy mi a helyzet.(Ha nem érted írj privátot mert nem tudok jól magyarázni de megpróbálom majd leírni mégegyszer ha nem érted.)

2.Írj rá fbn de rohand le rögtön hogy "TUDOD TETSZEL JÁRUNK?" szóval ezt így ne.. csak hívd el valahova sétálni vagy ilyesmi és akkor már biztos le esik neki hogy mi a helyzet és ha elmegy veled akkor az egy jó jel.:)

2016. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, az első ötletednek nem sok értelme van, mivel a lányok sokkal többet kombinálnak, mint a fiúk, így valószínűleg azonnal átlátná a dolgot. Fordított esetben van, hogy működik a dolog, személyes tapasztalat, de még úgy is necces.
2016. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os

Valószínüleg igazad van.De egyébként magamból kiindulva nekem oly mindegy lenne hogyha egy összegyűrt sparos újságra írná rá hogy szeret (a kiszemeltem) és csak úgy oda dobná de tényleg komolyan gondolná.(nem kell teljesen komolyan venni amit írtam csak szűrd ki belőle a lényeget)

2016. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs más lehetőség mint h elmondod neki személyesen...

Ha odajönne hozzám egy fiú h a haverjának tetszem akkor annyit mondanék neki h jó,akkor jöjjön ide.Persze lehet van akit ez nem zavar de engem egy picit igen... nem vagyok ilyen téren félős, szóval akkor a pasi is legyen tökös :D


Az h üzenetben mondod el neki nem olyan rossz, de az a legjobb ha egyszerűen megkedvelteted magad vele lényegében annyival h sokat beszélgettek és ne legyen olyan feltűnő ha megint beszélni akarsz vele amikor szépen elmondod neki mit érzel... Szerintem a legtöbb lánynak jobban tetszik ha egy fiú képes elmondani az ilyet, tudom h nem könnyű (vagyis képzelem) de sok sikert

2016. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak is szemelyesen
2016. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!