Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánynak tetszhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tetszhet egy mások által rondának tartott srác?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Változó, van akinek szokatlan az izlése.
2018. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Valakik kimondottan szereti a gazdag, rondának tartott srácokat. Csak ne várd el tőlük, hogy mondjuk az utcán gyakran mutatkozzanak veled.
2018. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha az normálisan viszonyul hozzá, kedves, alap higiénia megvan, akkor persze. Nekem többször tetszett már olyan aki másoknak magyon nem.
2018. febr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze. Mondjuk nekem eddig mindenki, aki komolyabban tetszett, minimum a haja tökéletes volt... Nem tudom, miért, de nekem a haj nagyon fontos. Most pedig egy olyan srácot imádok, aki... hát, szerintem tényleg aranyos, de körülöttem mindenki elég furcsán nézett, amikor összejöttem vele. És a haja is totál átlagos. Egyszerűen nem tudom nem szeretni őt, neki nem csak a hajáért rajongok, mint eddigiek többségél vagy hasonló, hanem megnevettet, meghallgat, amikor van valami bajom, érdekli, hogy mi van velem és elég a szemeibe néznem, hogy mégjobban beleszeressek...

Oké, ez már nagyon nem a téma. Bocsi...:D Na, de mindenestre, igen, tetszhet.

2018. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Siman.... a volt "crush"-omat baratnoim utaltak kivulrol belulrol, de en azota is latom benne azt, ami bejott anno.
2018. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszhet. Nekem is most egy olyan srác tetszik, aki "nagyon csúnyának" számít a barátnőim körében, és oké, lehet hogy nem modell, de ha csak a külsőt néznénk, szép világ lenne...
2018. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék ezekre a "Nem ronda" fiúkra, mert én a kutyának sem tetszem.... Minden lány elutasít a külsőm miatt..... 21/F
2018. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8.: Ez sajnos ilyen. Nem számít a kinézeted addig, amíg jól nézel ki. Az sem számít hogy mennyi pénzed van, ha gazdag vagy.
2018. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Xebulon válasza:

Minden nőt meg lehet szerezni, ha ...

- elég sokat beszélsz hozzá

- elég sokáig itatod

- elég sok pénzt adsz neki

- elég sokat vered


Csak rajtad múlik, válassz!

2018. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!