Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakibe élete során soha senki sem lesz szetelmes?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül 😥

2018. febr. 16. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Szetelmes nem lesz senki, mert ha jól tudom, ilyen nem létezik.


20 év alatti vagy, bőven normális ha nem éreztél még szerelmet. Nefélj, el fog jönni.

2018. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt ilyen. Aki egyedül halt meg egy szigeten és egész életében nem ismert más embert. De te nem vagy ilyen. Eddigi tapasztalataim szerint aki panaszkodott, hogy nem tetszik senkinek MINDIG volt valaki akinek titokban tetszett, csak nem merte elmondani.
2018. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a kategória alapján még tini vagy, ne pánikolj, simán van még időd. Amúgy van, persze, pl.nekem sem vallott még szerelmet senki, pedig nem vagyok már fiatal, elég normális vagyok, csúnya se vagyok. Ez van.
2018. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!