Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől van az, hogyha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogyha egy fiúval beszélek fbn, akkor folyamatosan görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim, de eddig mindig, mielőtt megismertem volna egy fiút (facebookon chateltem vele) folyamatosan görcsölt a hasam, mikor arról beszéltünk, hogy mikor találkozunk. Lehet velem van a baj, de én még nem ismerkedtem meg fiúval személyesen, csak neten írkáltunk egymásnak. Aztán igaz, félek még a találkozás előtt, hogy milyen lesz élőben vele beszélni...stb. és nincs sok önbizalmam se, szóval.. mit tehetnék, hogy ne féljek ennyire? Konkrétan sokkal jobban, mint egy felelés előtt kb 😅 lehet nem kéne miért féljek.. mert ha megismerem akkor lehet hogy jó fej lesz és jól ki fogunk jönni egymással, de mivel még nem volt ilyen tapasztalatom ezért nagyon félek hogy vajon elfogad-e olyannak, amilyen vagyok, meg ilyenek.

2018. febr. 16. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kivan a “f..od” egyébként meg azért mert meg akarsz felelni neki, pedig nem kell😀 félsz az elutasításától pedig attol sem kell, mert nem egy nagy dolog.


Amiota leszarok mindent azota meg ismerkednem sem kell jönnének a csajok. Amíg azon voltam, hogy tökéletes legyek soha nem voltam jo senkinek!


Te úgy vagy tökéletes ahogy vagy...mi a f...nak alkalmazkodnék egy olyan emberhez akit nem is szeretek, és o sem szeret engem?


Majd ha akar valamit akkor csinál is dolgokat, addig meg csak duma...

2018. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van ilyenje szerintem, nekem emlekszem az elso randim elott remegett a kezem meg a hasam is kicsit fajt, de kozben mar teljesen ellazultam, rajottem hogy nincs miert izgulni. Ha neten van tematok, eloben is lesz boven. :) Ne izgulj, bar tudom, egy kicsit hulyeseg ezt mondani, de tenyleg nincs miert.
2018. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!