Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék könnyen ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RobiiiH kérdése:

Hogyan tudnék könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos arrol volna szó hogy elégg nehezen tudok ismerkedni lányokkal a velem egy korosztályú fiúkkal ellentétben. Az a helyzet hogy ezzelőt egy másfél évvel volt egy 8 hónapos kapcsolatom. A gáz az hogy nagyon szerettem a lányt és egy ideig nem nagyon akartam senkit csak őt na de ennek vége. Arrol van szó hogy most szeretnék ismerkedni lányokkal csak nem tudom hogy egy társaságban hogy kezdjek el velük beszélgetni? Vagy pl. hogy írjak rá facebookon. Pár mondat után meg áll a tudomány. Eléggé el vesztettem az önbizalmamat azóta mióta nem vagyok együtt azzal a lánnyal. Van hogy eléggé humoros vagyok de van hogy eléggé gagyi vicceim van ez helyzettől függ. Szóval egy pár tanács, hogy hogyan kezdhetnék el egy beszélgetés egy lányal és hogyan tudnék jobban csajozni vagy érdeklődést kellteni feléjük? Válaszokat előre is köszönöm! :) Aki trollkodni szeretne az a játszótéren vagy máshol.. ;)

2018. febr. 20. 23:38
 1/1 anonim válasza:
aki igazán megtetszik annál próbálkozz légy kedves és ne perverz . Van kedved beszélgetni?
2018. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!