Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet már felnőttkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet már felnőttként könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Régebben azt hittem, később könnyeb lesz, de épp az ellenkezője. 27 évesen azt látom, hogy sokkal nehezebb új emberekkel kapcsolatot teremteni, egyedül pedig minden program unalmasabb. Jó lenne, ha lenne kivel elmenni egy-egy program, beszélgetni, csak úgy jól érezni magunkat.
2017. nov. 5. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
hobby, érdeklődés, lakóhely munkahely, közösségek, templom - itt találsz hozzád hasonló arcokat :)
2017. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemorzsolódnak a haverok, osztálytársak, véget ér a féktelen bulizások időszaka, és felváltja a felelősségteljesebb felnőtt-lét, a közösség-érzés sem olyan már egy munkahelyen, mint a suliban volt(munkatárssal általában nem szívesen jön össze az ember), a monoton hétköznapok sokunkat annyira felőrölnek, hogy ismerkedni sincs kedvünk(és időnk se nagyon), hajtjuk a karriert, foggal-körömmel próbálunk vigyázni a melóhelyünkre(mert örülünk, hogy egyáltalán valahova felvettek minket), meg aztán a társadalmi elvárásoknak is meg kéne felelni(önállósodás, jogsi, autó, lakás, stb.)... Maradjunk annyiban, hogy aki a diákévek alatt megtalálta élete szerelmét, az nagyon szerencsésnek mondhatja magát.
2017. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16:24 : Így látom, igen! Utána már megismerkedni is nehéz valakivel, nemhogy szerelmet lelni. Mondjuk én mindig is zárkózottabb típus voltam, de ez most hatványozottan jelentkezik.
2017. nov. 5. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Telitalálat. Nem vagyok a ti korosztályotok de nagyon kemény élet a tiétek a nők és férfiak részéről egyaránt. (és itt nem csajokról meg pasikról beszélek, mert azok úgy élnek mintha nem lenne holna és sose érnék el a 10 évet) Kitartást és türelmet nektek.

2017. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* 40 évet akartam írni
2017. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajna ez ilyen... el kell járni olyan helyre, ahol ismerkedni lehet.

Akár egy tanfolyam is lehet ez, és akkor a sulis feeling is megvan :)

2017. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van olyan magyar oldal, hogy csak program partner és nem társkereső, hanem táncra, sportra, mozira, túrára stb.. kereshetsz partnereket de a forgalma iszonyúan kicsi.
2017. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként 26 évesen én is azt tapasztalom, hogy sokkal nehezebb az ismerkedés, mint fiatalabb korunkban. Én is zárkózottabb típusú lány vagyok, akit nem érdekelnek igazán a szórakozóhelyek. Nem járok ilyen helyekre. Szerintem, ami még gátolhatja az embert az ismerkedésben az a túl sok munka. Nekem volt már olyan munkahelyem, ahol csak nők dolgoztak, és napi 8 órában velük voltam és mire haza értem már nem volt sok energiám igazán semmihez, hiszen fáradt voltam, így maradtak a hétvégék, amiket inkább a családommal töltöttem. Interneten, sporteseményeken, túrákon, utazások ön vagy szabadidős tevékenységek alatt a baráti társasággal lehet ismerkedni. Csinálj valami hobbit, járj el táncolni, akár társastánc, amihez biztos kell egy nő partner. :) hasonlók. Én is próbálkozok, majd meglátom, de erőltetni nem fogom. Ha jön a szerelem, akkor jön, ha nem, akkor nem. Csak ne akard görcsösen! :) 26 l
2017. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!