Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már közületek olyan, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rtsfgrt kérdése:

Volt már közületek olyan, aki itt talált magának párt?

Figyelt kérdés
Nézegettem hasonló témában kérdéseket és gyakran láttam, hogy írtátok, hogy rátok lehet írni. Volt olyan közöttetek, aki így kezdett el beszélgetni valakivel és esetleg lett is belőle valami? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert ha volt már olyan, akinek összejött, akkor szerintem ez akár egy működő ismerkedési lehetőség is lehet.

2018. febr. 23. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hali!

Ha párt nem is, de jó barátot igen. Épp ezen a héten találkoztunk:D szóval nem tűnik lehetetlennek a dolog

fő a nyitottság:)

2018. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, itt ismerten meg az első barátnőmet.20/l
2018. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Első barátnőket én is itt ismertem meg, 1.5évig voltunk együtt, és azért pár nagyon jo ismeretségem is származik innen, úgyhogy nagyon pozitív vagyok az oldallal kapcsolatban
2018. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:

Nyilván ismerhetsz meg embereket GYK-n mert, hogy vannak itt emberek.. :D De jó közelítéssel kijelenthető, hogy az "írj rám" típusra hát.. ne írj rá.. :D

Az, hogy itt csajozz / pasizz.. hááááát nem mondanám, hogy a legjobb ötlet úgy ever. Legalábbis nekem eléggé kívül esik az érdeklődésemen.


26F

2018. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt ismerkedtem meg már több, mint 2 éve az első barátommal. De aztán eléggé megbántam. Mindössze hatszor találkoztunk és azóta nem volt senkim.
2018. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó barátot találtam itt. Ellenkező nemből.
2018. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Barátkozásnak indult,nem akartunk semmit egymástól, aztán lehetett volna több is de kiderült a csaj betegesen féltékeny,így nem is tartjuk már a kapcsolatot!

Szóvak semmi sem lehetetlen :)

2018. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Igen ! És mindjárt egy éve kapcsolatban vagyunk . :)
2018. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hali:3

Igen en irtam ra a lanyra es meg aznap viszairt. Azota folyamatosan beszelunk ,de tenyleg konkretan elkoszones nelkul:D es 2 honapja egyutt vagyunk ^^

15LL

2018. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En hiszek benne, hogy nem lehetetlen. En is mar vegso elkeseredesemben itt probalkozok... 17/L Bi
2018. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!