Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Egy srác bekövetett Instagramon pár hete és lajkolja a képeim, ezt én is viszonzom. Nekem szimpatikus és szívesen beszélgetnék vele, de nem tudom hogyan, közös baratáink nincsenek, Facebookon sem vagyunk ismerősök, nem tudom hova szokott járni. Gondoltam ha kirak sztorit akkor reagálok rá valamit, de az meg nem tudom mennyire menne tovább :/

2018. febr. 26. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mért nem írsz rá? Próba szerencse.
2018. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az ismeretlenül rairas nekem a fejemben valahogy sose pozitív kimenetelukent van jelen, és az eddigi tapasztalatok is ezt mutatják, de ki tudja,lehet egyszer ki kene probalnom:D
2018. febr. 26. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem, figyelem! Világrengetően fantasztikus szóvicc következik, ami tökéletességével letérítheti a Földet keringési pályájáról, vagy minimum sztrókot kap tőle, aki olyan elvetemült, hogy akár csak felé szagol. A továbbolvasást csak saját felelősségre, alapos felkészülés után,védőfelszerelés jelenlétének esetében ajánljuk. Köszönjük szíves megértésüket. Szóval...*feszült csönd* *dobpergés* Hogy hogyan hívd fel magadra a figyelmét? HÁT TELEFONON!

*Mindenki belefullad a nevetésbe* *a Föld letér keringési pályájáról* *világvége* *én szóltam*

2018. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Ez tiszta önbizalmi kérdés, van aki élõben nem mer ismerkedni, mert nem pozitív kimeneteleket tapasztal, de akkor végülis ne ismerkedjen sehol. Ha ennyire nehéz esetnek látod ezt az ismerkedést, akkor hagyd.


Nincs “recept” rá, hogy hogyan keltsd fel az érdeklõdését, ha beszélni akar, akkor majd beszél, nem kell erõltetni.

2018. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!