Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor tetszhetek neki? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszhetek neki? 16/F

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj osztálytársam akinek szerintem bejövök. Ma vettem észre, hogy miket csinál szóval ezeket leírom és kíváncsi vagyok a véleményetekre:

-Beszél azokról a pasikról akinek bejött régebben és azokat a lányokat mutogatja akik most azzal a pasival vannak (és, hogy azok a lányok milyen rondák)

-Amikor hozzá érek mindig vissza érint.

-Sokszor kér segítséget tantárgyakban



2018. febr. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kis értelmezésbeli segítség:


- ha arról beszél, hogy akiknek tetszett, most mind mással van, akik ráadásul szerinte csúnyábbakb is nála, azt jelenti, hogy ő szabad, nem adja könnyen magát, és ő a legszebb ezek között a lányok között, tehát vele járt volna jobban mindenki


- amikor hozzá érsz viszontérint: nem taszítod, elfogadja, ha közeledsz hozzá


- sokszor kér segítséget tantárgyakban: keresi a társaságodat, időt töltene veled (ez főleg akkor igaz, ha valójában nem igényel segítséget, csak tőled kéri)


Összefoglalva: ha egy lány burkoltan azt üzeni neked, hogy ő a legszebb és nehéz megkapni, de te nem taszítod őt és nyitott feléd, valamint keresi a társaságodat, akkor igen, valószínűleg nem vagy közömbös neki, tetszhetsz is neki akár.

2018. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de én ezeket a jeleket tudtam "kódolni" nekem ez egyértelmű ezért nem is magyaráztam :D
2018. márc. 1. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudtad dekódolni a jeleket, akkor mi a kérdés? Csak ennyi alapján mindenki azt fogja mondani, hogy tetszel neki. Azt, hogy tényleg így van-e, csak ő tudná megmondani.
2018. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha kivennénk a tantárgyas dolgot? XD

Csak mert azt nem olyan gyakran

2018. márc. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!