Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok honnan lehet észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok honnan lehet észre venni, hogy egy fiú játszik/kihasznál titeket?

Figyelt kérdés

Válaszokat köszönöm előre !!

15L



2018. márc. 1. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajat tapasztalatot irom.

Sajnos nekem is szeditette egy srac a fejemet, pont, amikor annyi idos voltam, mint te. A legjobban az uzeneteibol lehet kivenni, nekem a fiu mindig a szexre utalgatott, nem akart megismerni, nem erdekelte mi tortenik velem. Amikor talalkoztunk (osztalytarsam volt) akkor folyton olelgetett stb, de beszelgetni nem beszeltunk, akkor is szinten a szexre utalt, en kb. ezekbol dobbentem ra, hogy ezt csinalja.

Remelem tudtam segiteni. 🙂

2018. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Szexre utaló üzenetek, beszélgetések.

Nem akar komolyabb dolgokról beszélgetni, nem akar igazán megismerni, nem emlékszik azokra, amiket korábban meséltél neki.

Nagy szavak rögtön az elején, amikor még nem is ismer, imádlak, mindig ilyen lányra vágytam, mint te, te vagy az igazi, a tökéletes, stb.

Nem tud rólad nagyon semmit. Sokat dicséri a külsődet, de nem tudja, mit szeretsz, mi érdekel, mit tanulsz, stb.

Nem mutat be senkinek, se a barátainak, se az ismerőseinek, se a rokonainak. Ő sem akarja a te társaságodat megismerni. Nem hív társaságba, csak kettesben akar mindig találkozni. Leginkább otthon akar találkozni vagy nem túl felkapott helyeken, nem akar olyan helyre menni, ahol ismerősökbe botolhat, miközben veled van.

Mindig nyomul, fogdos.

2018. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ja es elso vagyok, ha ezeket a jeleket, amiket a masodik valaszolo is leirt reszletesen eszreveszed rajta, azonnal hagyd beken. Nekem nem sikerult, es masfel evnyi vagyakozas utan meg hatalmasabbat koppantam, es jobban osszetortem.
2018. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletesen leírták az előző válaszolók. Ez az átlag, de sajnos vannak olyanok akikről a végén kiderül hogy játszanak de nem ilyenek pl egyik barátnőmnek a volt barátjának 2 barátnője volt egyszerre abban az 5 évben még együtt voltak. Pedig itt volt bemutatás, közös ismerősök stb. Bár ez nem az átlag.
2018. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 nagyon sokat segítettek ❤❤❤
2018. márc. 1. 10:42
 6/7 bfghj válasza:
100%

Az elozokbol, es az en sajat peldam:

Allandoan szedit, hogy neki csak te kellesz, de mikor bele mesz, hogy akkor legyen komolyabb a dolog egybol meghatral. Hulye kifogasokkal persze. Ha megbant (tok 8 miert) sose fogja magara venni, hanem mindig azt mondja hogy azert mert te ezt csinaltad/mondtad es neki ez meeeennyire fajt. A haverjai elott persze tartja a 3 lepes tavolsagot veled szemben...

Ha mar csak felmerul benned hogy hulyitesrol van szo, azzonal hagyd ott. Tapasztalat... Velem 4 evig tudott jatszani egy ilyen segfej es vagta haza az osszes kapcsolatom, mert szerelmes voltam bele es mindig elhitettr velem, hogy most tenyleg kellek, aztan persze mikor szakitottam a baratommal, akkor oar nem ugy ertette.... (Jo vagom en voltam a naiv gyoker :D)

2018. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzel, ahogy előttem sokan leírták, minél hamarabb megszakítod a kapcsolatot annál jobb. Ha maradsz, vársz, reménykedsz, elnyújtod a szenvedést és leépítheted a saját önbizalmadat, és sok értékes boldog időt veszíthetsz az életedből. Ha teheted olyannal legyél, akinél nem érzed hogy játszik veled.
2018. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!