Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érez még valamit irántam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit irántam az exem, vagy csak kihasznál, játszik velem?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokáig együtt fizikálisan (5 hónap) mikor bekerült a börtönbe gazdasági büncselekmény miatt. Nagyon szenvedélyes,érzelmekkel teli kapcsolat volt a miénk,életem legszebb időszaka. 3 évig volt bent,ebből 2-t vártam rá,nem volt férfival semmi nemű kapcsolatom. Aztán egy nap ugy beszélt velem,ahogy nem érdemeltem meg és elhatároztam,hogy tovább lépek. Lett is egy kapcsolatom, de már annak is vége azóta. A LÉNYEG: Miután kiszabadult,rögtön felkeresett,hogy még mindig szeret,ám én visszautasitottam,mivel akkor kapcsolatban voltam. Szabadulása után 2napra már más nőt "szeretett" és oda is költözött hozzá 1 honapon belül. Ennek már egy éve,még tart a kapcsolatuk,csak már külön lakásban élnek. De ezalatt az idő alatt nekem végig írt,a mai napi,hogy nem felejti el sose a régi dolgainkat,az együtt töltött éjszakákat,volt mikor felhivott magához,de nemet mondtam. A minap munkát is ajánlott,amit elválaltam,mert rossz az anyagi helyzetem és mikor ideadta személyesen a pénzt,teljesen más volt,csak a kezembe nyomta és 3 puszit nyomott a levegőbe,aztán elviharzott...Igen,az eszem nekem is azt mondja,hogy csak kihasznál. De ott a másik oldal. Nézegette az adatlapom fb-on (nem vagyunk ismerősök), instagramon minden képem kedveli,folyamatosan bokol, és börtön évei alatt rám "pazarolta" a legtöbb levélpapirt,boritékot,hogy tudja velem tartani a kapcsolatot és szerelmesebbnél szerelmesebb üzeneteket kaptam...Segitsetek,mert összezavarodtam.

2018. jan. 8. 22:21
 1/5 A kérdező kommentje:

én: 23L

ő: 26F

2018. jan. 8. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, szeret még Téged. A másik nőt, akivel most együtt él szerintem nem szereti. Talán most lehet, csúnyán fogalmazok, mindössze egy "pótlék" lehet neki.

Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz Tőle.

Ha semmit, keress más munkát minél hamarabb. Mert így csak magaddal tolsz ki. S nem utolsó sorban szakíts meg minden kapcsolatot Vele.


28/f

2018. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény másik nő.
2018. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék vele még egyszer. De munka sem kellene tőle.Ki tudja milyen sötét ügyekbe rángat bele amikről te nem is tudod hogy azok.
2018. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Igen,az eszem nekem is azt mondja,hogy csak kihasznál. " - ezt mire érted? hogy munkát adott, lájkolja a képeidet, vagy mi?

Ennem is, mintha valami sértés ért volna:

"Szabadulása után 2napra már más nőt "szeretett" és oda is költözött hozzá 1 honapon belül." - te meg ugyanezt tetted a szabadulása ELŐTT egy évvel, megsértődtél? Ő nem.

Igen összezavarodtál, ő szeret téged, te meg elárultad, és ezért most inkább megsértődsz.

2018. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!