Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti kértetek valakitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kértetek valakitől bármiféle tanácsot/tippet első barátnő "szerzés" előtt?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy kérdeztétek valakitől, hogy hogyan viselkedj a lánnyal vagy ő , hogy szerzett barátnőt vagy hogy mit csináljatok ha vele vagytok stb. Illetve, hogyan sikerült nektek felszedni őt? Bevalottátok neki avyg csak úgy összejötettek? Elsőnek visszautasított? Voltatok vele közömbösek valamikor is (Mármint hogy hogyan viselkedtetek vele mielőtt össszejötettek?) Hova mentetek randizni, megteverztétek hogy miket fogtok csinálni,miről beszélgettek? Ha valamit kért tőletek(mielőtt elkeztetek volna járni) azonnal rohantatok, hogy segítsetek neki? Mennyire voltatok vele kedvesek,udvariasok vele? Volt hogy szándékosan nem kerültétwek őt csak, hogy kicsit észrevegyen titeket? Milyen volt a kapcsolatotok mielőtt összejötettek?
2018. márc. 3. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
*szándékosan kerültétek
2018. márc. 3. 17:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem senkitől semmit. Az első kapcsolatomba is véletlenül csoppentem bele. Aztán annyira jóra sikeredett, hogy azóta sem volt jobb kapcsolatom... :)
2018. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!