Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy csaj akiről meg kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akiről meg kéne tudnom, hogy van-e barátja. Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Szia cica van gazdád B).... Amugy szerintem nézd meg facebookon, hogy ki van-e írva, hogy kapcsolatban vagy ha nem akkor kérdezd meg burkoltan őt vagy egy ismerősêt
2018. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, próbáld meg befűzni, aztán kiderül úgyis hogy mi lesz, de így ne támadd le.

-Lehet nincs senkije és összejön a dolog.

-Lehet van barátja, de egy lapos kapcsolatban vannak, és te leszel az aki változatosságot hoz az életébe, és otthagyja a barátját.

-Meg lehet hogy visszautasít, ha van barátja, ha nincs.

Szóval igazából nem lényeges információ, ha úgy van, majd ő úgyis mondja magától.

2018. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt szoktam hogy felhozok valami témát,amin keresztül kiderül,vagy ha beszélgettek és mondd pl valami vicceset akkor eltolsz egy ilyen szöveget hogy "A barátod biztos értékeli a humorod" és akkor kiderül hogy van-e neki vagy nincs.

Tudom hogy hülyeségnek tűnik,de én mindig ezt csináltam és nem volt belőle kínos jelenet sem.

2018. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!