Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a lányok mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok mikor vesztik el a szüzességüket? 17/L

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszik, hogy érettek erre, de valószínüleg nem, persze tisztet a kivétel. De ki hogy gondolja:)
2018. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meg**ák őket, pont ahogy régen is.
2018. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Etika tanóra után beszéltem a tanárnőmmel, és ő azt mondta nekem, hogy mostanság a gyerekek átlagosan 13éves korukban vesztik el a szüzességüket. Én ezt el sem tudtam hinni! 17/f
2018. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
15-16. Legalábbis ez lenne a megfelelő, nem a 13.
2018. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen volt az első.
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ melyik lányról beszélünk...ez nem olyan, hogy amikor most mondjuk 13 éves leszel, hopp! Kipottyan a szüzességed. Van, aki normális korban (17-18 évesen) egy normális fiúval, akivel már egy jó ideje járnak, és kölcsönösen szeretik, tisztelik egymást, és bíznak egymásban, van aki meg 13 évesen egy buliban valami tahóval. Mindenki más korban, mással, máshogy, és másmilyen körülmények közt. Szerintem ez elég egyértelmű, ezért nem értem a kérdés lényegét. Azért kérdezed, mert cikinek tartod, hogy még az vagy, miközben manapság már az a "divat", hogy 12 évesek aktív nemi életet élnek? Nagyon remélem, hogy nem.
2018. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány, neked kell tudnod ;)
2018. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont annyi idősen vesztettem el, mintte vagy. Az első csókom is akkor kaptam. Nem bántam meg, hogy nem kapkodtam el. Korábban is fogalkozattak már ilyen dolgok, de nem hiszem, hogy elég érett lettem volna, ha korábban bele megyek. Mire ennyi idős lettem szereztem egy olyan átfogó fogalmat a szexről, az ezzel kapcsolatos érzésekről stb. Egy kedves, szerető gyengéd párom volt(szintén szűz volt), aki figyelmesen és lassan közelített felém; semmit sem erőltetett rám(mert eleinte nagyon fájt).

Ezeknek hála, hogy nem kapkodtam el és megfelelő párom volt tökéletes alapot adtak ahhoz, hogy megfelelő képem érzéseim legyenek a szexszel kapcsolatban.

19/l

2018. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
manapság 14-15... de van aki már 12-13 évesen veszti el.. én szerintem az nem okés.. nincs áttgondolva a szitu.. vagy pedig tombolnak a hormonok.. ezáltal nem birnak magukkal...
2018. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kevesebb mint egy hete vesztettem el egy olyan sráccal, akivel nem voltam együtt. Kevésbé fájt mert bíztam a fiúban régóta vágytunk rá. Nem egy buliban vesztettem el, hanem nyugalomban, kettesben. Mindent megért az, higy szerettük egymást, és mem hirtelen jött és kész voltunk. Srác 15 és úgyszintén 15/L
2018. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!