Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már elballagott a sulinkból 2 éve, most 10.es én meg 8.os. Az a lényeg, hogy régen néha beszéltünk, de csak pár szót. Azthiszem tetszik, de ez visszatérő, ugyanis mikor még ide járt akkor is helyesnek találtam és szimpatikusnak. Kicsit furcsa egy személyisége van, mert eléggé tetteti a kemény gyereket, de valójában kedves, sőt.. Nemtudom hogyan írjak rá, tudom hogy szánalmas, de félek, mivel 2 éve nem is tud rólam és na... Valami ürügyet ki szeretnék találni, viszont akkor is gyanús lenne (ha rám írnának) hogy miért pont ennyi idő után... Szóval eléggé félek, tanácstalan vagyok, és már abba roasz belegondolni, hogy nem ír vissza én meg leégek.. Tudom hülyén gondolkozok, de rettentően izgulok, és ezt nem is tudom senkivel megosztani, mert nem bízok olyan szintes senkiben.. Valami tanács esetleg?

2018. márc. 8. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*olyan szinten. Bocsi a hibákért :)
2018. márc. 8. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vesztenivalód van? Nincs. Szóval szedd szépen össze magad, mert lehet, hogy örökké bánhatod. Sose tudod meg, mi lett volna ha, és idegesíteni fog. Ha majd visszatekintesz, nem azokat a dolgokat fogod bánni, amiket megtettél, és amikkel mondjuk felsültél, hanem azokat, amiket elszalasztottál, a saját gyávaságod, vagy bármi egyéb miatt. Maximum leráz/nem ír vissza, te meg pontot tehetsz az egész végére, VAAAGY beszélgetsz vele egy jót, esetleg közelebb kerültök egymáshoz. Kockázat nélkül nincs győzelem, néha muszáj kockáztatni. Legyél laza, írd neki, hogy "szia" ha válaszol, kérdezd a sulijáról, hogy hogy érzi magát ott, mit szeret mit nem, aztán majd magától jönnek a témák. Nem kell ezt túlgondolni, vagy túlbonyolítani. Sok sikert!
2018. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. márc. 9. 14:30
 4/5 anonim válasza:

Nyugodtan mondd el neki, hogy mit érzel iránta! Lehet, hogy elsőre valami hülye kitalált szöveggel hárítani fog, de ezzel ne törődj! Közeledj, beszéld meg vele megint! Mutasd ki, hogy érdekel!

Ha nem lesz belőle semmi, akkor sincs baj. Tényleg nincs siker kockázat nélkül.

2018. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igy igaz, én is ezen az elven vagyok, hogy megkell probalni, csak kellett egy kis biztatás meg mások véleménye
2018. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!