Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megint ráírjak vagy hagyjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint ráírjak vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy nagyon kevés fiú tetszett meg eddig és volt egy fiú a suliban aki most elballagott. Már régóta nagyon tetszett és én úgy gondolom hogy ő a legjobb pasi az iskolában persze az ízlésem szerint. Tegnap elött bejelölt a facebookon, visszajelöltem. Az intagramon meg én jelöltem be, visszajelölt, lájkolgatunk. Azt hittem hogy írni fog de nem. Nem bírtam ki, ígyhát ráírtam valamilyen ürüggyel. Ebből több órás beszélgetés lett, de úgy hogy ilyen 15 percenként írt vissza de ő is feltett kérdéseket.

Reménykedtem benne hogy tegnap írni fog de nem írt :D én meg nem akarok rámenős lenni. Mit csináljak várjak egy kicsit vagy írjak? :/ Tudom hogy nincsen barátnője.

17L ő 18F


2017. júl. 6. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen, alázd meg magad mégegyszer azzal, hogy írsz, ahelyett, hogy megvárnád, hogy írjon ő, ha már bejelölt és ő a férfi.

Ne nyomulj.

2017. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen nem szeretnék nyomulósnak tünni. És hogy ha esetleg nem ír hány nap után írjak rá? Milyen indokkal vagy mit? Persze hogy ha már másodszorra írok rá és nincs kedve velem beszélgetni akkor veszem a lapot.
2017. júl. 6. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért lennél rámenős, ha ráírnál?

Lehet csak dolga volt.

2017. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Úristen először azt hittem én írtam ki a kérdést annyira hasonlít az én sztorimhoz:D (csak az elég furán végződött , ha vége van egyáltalán)

ha pár nap múlva megint ráírsz szerintem nincs abba semmi rossz , csak akkor már ne ürüggyel írj rá.

Illetve próbáld ne lezárni a beszélgetést , hanem azt esetleg több napig "húzni" azzal hogy nem köszönsz el (remélem érthetően írtam le).

Sok sikert! :)

2017. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

#2: Ne írj rá. Ha akar valamit, akkor keres.

Taszító, amikor hozzád hasonlóan valaki próbál nyomulni.

2017. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó de csak 1x írtam rá és ha várok par napot és úgy írok neki? Ha nem érdeklem akkor többet nem írok. De bár fogalmam sincs hogy mit írhatnék a sablonos ismerkedős szövegeken kívül..
2017. júl. 6. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne írj! Te már megtetted a kezdő lépést és ha ő ezek utan nem veszi a lapot akkor sajnálom,de szerintem nem jössz be neki!
2017. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ha akar valamit, akkor keres."

És ha a srác is így gondolja?

A kérdező random dologgal írt rá. Lehet nem is tudja, hogy akar tőle valamit.

2017. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#6: Fejezd már be légyszi .:D Nem halsz bele, ha nem ismered meg.
2017. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 tudom hogy nem halok bele
2017. júl. 6. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!