Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írta ezt nekem a csaj?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt nekem a csaj? Nem durva kicsit?

Figyelt kérdés

Megírtam neki hogy bejön meg lehet érzek iránta valami.


Erre azt írja hogy mit csináljjak dugjam fel magamnak....



2018. márc. 14. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Ne folytasd vele a beszélgetést. Dugja fel neki egy keletis arab :))
2018. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen lányok léteznek? Nem durva, hanem primitív, és bunkó. Csak tudnám, mit látnak a fiúk az ilyen khmm...lányokban.
2018. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mert megőrit annyira jó csaj

Nem tudtam hogy ilyen amúgy..

2018. márc. 14. 21:56
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem írtál neki a fent sorolt érzelmeken kívül szexuális dolgokat is? Milyen stílusban írtál?
2018. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Normálisan

Szexuálist nem írtam

2018. márc. 14. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő a tahó.

De érdekes, mi alapján bírsz vonzódni valakihez, ha semennyire nem ismered. Ebben te hibáztál.

Nem szabad bárkinek feltárni a lelkedet, csak akiről tudod, hogy van benne szeretet és nem fog lealázni.

2018. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

3: Kicsit finomítani kéne a "jó csaj" definíciódon.

Pl. szerintem aki kegyetlen, szívtelen, az nem jó csaj.

2018. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hiába a neked tetsző külső, ha külsőre "jujj!", de belsőre "fújj!" a nőszemély.


A vonzó külső miatt idealizáltad magadnak, anélkül, hogy valójában ismernéd.

Csak a kinézete iránt érzel, éreztél valamit.


Mielőtt az érzelmeidről beszélsz valakinek, célszerű valamelyest megismerni.

2018. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki szép, még nem lesz jó csaj. A külső szépség egyszer elmúlik. Nekem is tetszik egy fiú, nem ismerem nagyon, de helyes, és amikor a szemembe néz, akkor olyat hoz ki belőlem, amit eddig egy srác sem tudott egy pillantásával, mégse írnék neki olyanokat, hogy bejön, hisz nem ismerem. Ha megismerném, lehet nem is kellene. Engem igazán a szép lélek fog meg. Az, ha valaki jó ember. Neked is ez alapján kéne párt választanod, mert különben sokat fogsz csalódni. Ne legyél ilyen felszínes.
2018. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon látjuk az előzményeket. Ha te már 2 hónapja folyamatosan fűzöd, valahogy betelik az ember hócipője...

Ettől függetlenül lehet a csaj világi bunkó is, bár azért olyan nagy sértésnek nem látom ezt.

2018. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!