Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon durva, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon durva, ha egy 13 éves lány és egy 16 éves fiú összejönnek?

Figyelt kérdés

Pont mindkettőnknek novemberben van a szülinapja, szóval hamarosan (na jó, olyan hamar nem),de én 14 leszek ő pedig 17.

Szerintetek lenne értelme megpróbálni? Vagy ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor nincs mit kérdezni? Viszont, nem nagy a kor különbség?



2016. ápr. 22. 00:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
Ha első héttől kezdve a f*äszán csüng, akkor igen. De ha csak együtt járnak, akkor jó.
2016. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 gnoomage ***** válasza:
22%
Eléggé durva az biztos...
2016. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem az.
2016. ápr. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nemi élet nem lehet köztetek! Nehogy eszetekbe jusson! Együtt lenni, ölelés, csók, maximum, filmet nézni, beszélgetni, egymásnál aludni is lehet, igazából. Csak mondom, semmilyen nemi dolog nem lehet! Neked pláne nem való, de a srácnak sem.
2016. ápr. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne lehetne nemi életük? Nem napról napra, az nyilvánvaló, hanem mondjuk egy év elteltével simán belefér. Ne viccelj már. :D

Egyébként szerintem nem nagy szám a korkülönbség, én is 16 vagyok, bár nálam az alsó határvonal 14 -15, de ti tudjátok. Ha megvan a kölcsönös vonzalom miért ne?

2016. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fruzs33 ***** válasza:
72%
Nem,ez szerintem tök normális,csak ne feküdjetek még le egymással az túl korai lenne,van még időtök. Ezt tapasztalatból mondom.
2016. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
a nagyon durva az lenne ha egy 25 éves jönne össze egy 13 évessel
2016. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

17 vagyok...baratnom 13volt...azota 14

Nem akartam vele osszejonni...mert hat csak nagyon kicsi..aztan beleszerettem en is...2 es fel honapig fuzott mig hajlando voltam talizni vele...

Jan 9.e ota egyutt vagyunk...ugyhogy sztem nem..

2016. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy is..... ez csak 3 ev nem sok..... ha te 14 vagy es o lenne 23 na az mar nagyon durva.... de igy semmi baj.... nemi elet : kedves valaszolok miert ne elhetnenek nemi eletet? Ha szeretik egymast akkor moert ne? Vedekezni csak tudnak a pasinak ( koton)
2016. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez a szhánalmas,hogy sokak szerint ez a "természetes"..Amúgy az(mai társadalom).De 13 évesen őszintén minek neked pasi?? Azt sem tudod,mi a szerelem.A fiúk meg túl éretlenek ebben a korban még,szóval úgy is csak kihasználna.Inkább korod beliekkel BARÁTKOZZ,és ne rhibancoskodj.(le lehet pontozni,de legalább én kimondom a véleményem) Jah és még mielőtt,bármit feltételeznétek én is 13 éves vagyok,és tudom,hogy milyen...
2016. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!