Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, számotokra baj ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra baj ha egy lány alacsony kicsit?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok, nagy mellem van és sokak szerint formás fenekem, mégsem próbálkoznak nálam fiúk, szerintem a magasságom miatt. :( Nektek mi a véleményetek erről? 17/l

2018. márc. 15. 18:04
1 2 3
 1/21 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Nem hiszem, sokaknak bejönnek az alacsony lányok, pl nekem is.


Milyen a személyiséged?

- lehet az a hiba

- tudnál adni valami infót

2018. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez egyén függő :D Kinek mi tetszik, van aki az alacsony / alacsonyabb lányokat szereti (ahogyan én is), illetve van aki a magasakat / magasabbakat. Embere válogatja ^^

Emiatt szerintem ne aggódj..a lányoknál cuki az alacsonyság :D


19/F

2018. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondom butának magam, jó a humorom, segítőkész vagyok, megértő, együtt érző, társaságkedvelő. Nagy léptekben ennyi. :)
2018. márc. 15. 18:09
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem hátrány.A leírtak alapján biztos hogy csini vagy! ;) Én 190 cm vagyok,de az alacsony lányok is meg tudnak bolondítani,ha jófej vagy,biztosan ostromolni fognak a fiúk, amint kinyitják a szemüket! ;) 18/f
2018. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján akkor csak szimplán nem volt még úgymond szerencséd. Ne aggódj, idővel úgyis észre fognak venni és aztán százával érkeznek majd :D


#2-es voltam ^^

2018. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mádár0218 ***** válasza:

Akkor nem látok így az írtak alapján problémát, lehet van akinek bejössz csak nem ad jeleket mert mondjuk féltékeny, vagy lehet nincs olyan akinek bejösz, de az nem feltétlen jelenti azt hogy baj van veled :)


19/F

2018. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy önbizalomhiányos vagy fiúknál?
2018. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném kedves Mádár0218 mondandóját :D

Esetlegesen lehet hogy félnek Tőled. Van a srácoknál egy olyan..dolog, hogy azt hiszik nem kaphatnak meg valakit, mert túl szép hozzájuk, bátortalanok..stb :D Akár még ez is közre játszhat ^^


#2-es voltam.

2018. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó, nincs baj az önbizalmammal , nincs se túl sok se túl kevés. Egyedül ez az egy dolog zavar hogy alacsony vagyok.
2018. márc. 15. 18:16
 10/21 Mádár0218 ***** válasza:
Ne zavaron, az alacsony lányok nagy része aranyos én ezt vallom :D
2018. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!