Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, számotokra baj ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra baj ha egy lány alacsony kicsit?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok, nagy mellem van és sokak szerint formás fenekem, mégsem próbálkoznak nálam fiúk, szerintem a magasságom miatt. :( Nektek mi a véleményetek erről? 17/l

2018. márc. 15. 18:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Támogatom Mádár szavait, egy véleményen vagyok vele ^^


#2-es.

2018. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs a magasságoddal:)

Sok lány örülne 160-165 körüli magasságnak mert ehhez tudnak magassarkút felvenni. Egy 180-175 cm-es lány már jóval bátortalanabbul vesz fel egy ilyet mert nem minden fiú van 185 felett.


Szerintem fogadd el a magasságod, ha csinos vagy nem lesz ezzel gond előbb utóbb megtalál egy pasi (bár valamiért nem hiszem el hogy még facebookon sem írnak, vagy őket ki is zárod?).

2018. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
de szoktak írni csak vagy túl idősek, vagy csak azt akarják.
2018. márc. 15. 18:48
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor csak szimplán..nem fogtál még ki normálisat és számodra szimpatikusat.. :D Majd alakul, ne aggódj ;)


#2-es

2018. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon aranyosak az alacsony lányok, szóval nem hiszem hogy a magasságod miatt.
2018. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez a túl idős mit jelent?

20-23 vagy 30?

2018. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
24 felett :)
2018. márc. 15. 19:10
 18/21 anonim ***** válasza:

Jó hát az már tényleg kicsit soknak tűnik hozzád:)

Amúgy lehet csak idő kell és biztos lesz egy személy, vagy kezdeményezhetsz te is egy-egy fiúnál:) bár ez nem minden lánynak szokott tetszeni (vagy nem akar).

2018. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez saját vélemény akiknek az alacsony lányok jönnek be azoknak többségében a deszkák is bejönnek (elnézést hogy nem tudok fogalmazni)alacsony+deszka mert az ártatlanságát + aranyoság ez csak saját vélemény legalâbbis nekem ezt szokták mondani
2018. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Személy szerint én úgy vettem észre, hogy a fiúk kifejezetten az alacsony lányokat preferálják, ami bizony szívás ha magas az ember de ez van.

Fogadd el szépen a magasságod a fiúk szerintem imádják az ilyen kis törékeny virágszalakt mert így elhiszik, hogy meg kell őket védeni és blablabla.

Szóval szerintem fogadd el a magasságod és várj türelmesen, amíg valaki elég bátor lesz ahhoz, hogy próbálkozzon nálad.

2018. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!