Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 18 leszek és még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 leszek és még nem volt senkim, kéne aggódnóm?

Figyelt kérdés

Még csak egy randin sem voltam. Eléggé visszahúzódónak tartom magam , nincs olyan kiterjedt baráti köröm, bulizni se járok stb.. én nem tartam gáznak, de a mai társadalom annyira megvető

17/L



2018. márc. 23. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóak vagyunk. Bár nálam mindig akkor kopogtat valaki az ajtómon, amikor nem számítok rá, és nem is készülök fel. Ne görcsölj, várd ki a te idődet. Megtörténik majd a tökéletes idődben.
2018. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd magad e miatt, és ne érdekeljen más véleménye. Nem maradtál le semmiről.
2018. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyem vagyok mint te. Első csókom is 17 évesen kaptam. Egy "szia"n túl nem igazán volt érintkezésem semmilyen sráccal.

Örültem neki, hogy így történt. :)

2018. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni:)

Én is hasonló vagyok mint te. Én fiúként 18-19 évesen szereztem barátnőt és nagyon kapcsolatom nem volt más lányokkal előtte. Valamint a barátnőm pedig olyan lehetett mint te, és mégis összejöttünk:)


Amúgy emiatt ne aggódj... őt sokkal jobban zavarta hogy még nem volt kapcsolata mint engem az hogy én nem voltam még kapcsolatban. Felesleges félni emiatt aggódni.

Jobb ha egyszer jó igazán, mintha sok kis hülyeségbe belemerülsz emiatt.

2018. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 18 leszek ebben az évben. Ma valahogy szóba került, hogy kinek van/volt már kapcsolata és mindenki azt hitte, hogy nekem is volt már barátom. Aztán amikor mondtam, hogy még nem mindenki csak hüledezett tágra nyílt szemekkel.:D Egyébként úgy gondolom, hogy semmiről nem maradunk le azért, mert nem 14 évesen kezdtük. :) Én inkább várok arra a fiúra, akiben teljes mértékig megbízom és aki engem tart a legcsodálatosabbnak és soha nem fog elhagyni.
2018. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ment a zöld kéz :) . Lehet kicsit nehezebben fog menni a pár találás, nem tartom magam tipikus korombelinek, sokak szerint érett vagyok és ezért van ez . Sajnos a fiúknál manapság kevés a normális, de igyekszem őket megtalálni.
2018. márc. 23. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó kommentelő jól mondja:)

Amúgy nem ismerlek egyikőtöket sem, de amúgy (szerintem) a pasizási esélyeket növeli egy kedves tekintet. Ha jól néztek ki és emellé ez is megvan az sokat tud dobni a dolgokon. Sok szép lányt látok, akinek a tekintete olyan mint amikor épp ordibál valakivel.


Szerintem manapság egy kedves tekintettel ha megvan hozzá a külső eléggé ki lehet tűnni a szép lányok közül .

2018. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz!

19 leszek, hímnemű vagyok, szintén "zenész". Vannak barátaim, de nem laknak közel, a bejövősöknek meg mindig volt/van vkije. Én már nem foglalkozom a dologgal, sztem most fontosabb, h az egyetemen teljesíteni tudjak. Meg belenyugodtam, h nem vagyok szép, kigyúrt, macsó pasas/páwagyerek (+nem tetszem azoknak, akik nekem igen).

Egy felnőtt (30-as) ismerősöm mondta nemrég, hogy mindennek eljön az ideje. Kezdek egyetérteni vele...

2018. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jobbat tenne neked ha nem nyugodnál bele. Igenis mindenkinek szüksége van egy akkora egóra, hogy saját magát elfogadja. Ha nem fogadod el magad, hogy várod el, hogy bárki is meglássa benned a szépet?
2018. márc. 23. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem várom MÁR el h meglássák, de örülök, h Te elfogadod magad olyannak amilyen vagy:)
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!