Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal eggyüttvoltunk...

Barátommal eggyüttvoltunk megszakítással a mensi utáni 3-dik,5-dik és 6-dik napon. Én 19 éves vagyok ő 21. Most költöztünk össze még nem tervezünk kisbabát. Nem sok esély van hogy terhes leszek vagyis nincs miért aggódnom ugye?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

Vegyuk ugy h 5 napos a menzeszed akkor adj hozza hármat (8) 5öt (10) 6-ot, es maris 11.ciklusnap! Ami iszonyat kozel van peteereshez. Ha idoben kivette sztem oke, ha nem akkor kozepes az esely . Merèszek vagytok!

2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Azt hittem, 19 evesen tobb esze van egy mai nonek.

De itt olvasgatva naponta ledobbenek.


Vedekezesrol hallottatok mar?

2016. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Menstruació ELSŐ napjától számolj! Mert ez semmit nem mond, hisz van akinek , van akinek 7 napos, plusz a ciklushossz nélkül egyébként se lehet esélyeket latolgatni.


De egyébként lehetsz.

2016. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

nem tudom megérteni hogy ha valaki nem akar gyereket akkor miért megszakítással védekezik..?


amúgy: DE nagyon nagy esély van rá..

2016. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
általában 5 napig szokott tartani igen és ugy ahogy az első válaszoló mondta..
2016. aug. 25. 12:50
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy nem tervezitek, de mindent megtesztek azért, hogy összejöjjön, ha peteérés környékén nem védekeztek semmivel.


Vannak szerencsések, akiknek nem jön össze a gyerek, de van, aki nem szerencsés.

Pl. a húgom 17 évesen belement ebbe, mert a pasija azt mondta, hogy mindig így csinálja, és abszolút biztonságos, ha időben kihúzza. Most van egy édes kisfia...


Ennél csak akkor lenne nagyobb esélyed a terhességre, ha belédélvez. Akkor sem 100%, de gondolom tudod, hogy készül a gyerek.

2016. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%

1#vagyok legyunk oszintek ( nem buzditani akarom a fiatalokat vagy ilyesmi) mindenannyian tudjuk h nem olyan egyszeru teherbe esni. Ez persze nem jelenti azt h ne kellene vèdekezni. De (!) Tulzas h NAGYON nagy az eselye h teherbe esett.

Mi megszakitassal vedekezunk, mert nem hatnak a fogamzasgatlok rám , ez 20eves koromban derult ki, mikor teherbe estem helyes hasznalat mellett ketszer, azota ovszert neha megszakitast alkalmazunk. A majam a legtobb gyogyszert nem birja el csak a folyekony alapuak tudnak ervenyesulni :/

Spiralt meg ezeket nem akarom... 19evesen jottem ossze a volegenyemmel , es azota rengeteg megszakitasos egyuttletunk volt baba sehol es 4eve van ez igy. Jovore tervezzuk a gyereket.:)

2016. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha védekezés nélkül élsz nemi életet, akkor a terhességnek elég nagy esélye van. Nyilván sokkal kisebb, mintha nem vette volna ki, de jóval nagyobb az esélye, mintha védekeztetek volna!

Szóval lehetsz terhes!

2016. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Utolso elotti, vannak termekeny es kevesbe termekeny nok. Lehet, hogy egeszsegugyi problemaid vannak. Ki tudja.
2016. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

7: lehet, hogy ti sokat tornásztatok a gyerekért, de kapaszkodj meg: nekem mindig elsőre sikerül teherbe esni, ha nem védekezünk.

Most vagyok harmadszor terhes.

Szóval én biztos nem mennék bele abba, hogy kicsit beteszi, de kiveszi, főleg ha nem akarok gyereket.


Kérdező: most vagytok mindketten a legtermékenyebb korban.


Azt meg csak úgy megsúgom, hogy milyen egyszerű teherbe esni, a tavaly született 90 ezer gyerekből kb. 35 ezer a véletlen baba, és évente 38 ezer abortuszt csinálnak.

Vagyis kb. minden második terhesség úgy jön létre, hogy nem tervezték, csak becsúszott...

2016. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!