Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan beszèlgesek lányokal/ho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszèlgesek lányokal/hogyan ismerkedjek ha fèlènk vagyok ès nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem merek oda menni lanyokhoz fèlek valamiert de lehet jobban azert mert hogy nem tudok beszelni velūk úgy ès elhajtanak ès kicsit a kūlsőm is benne van vagyok eleg jo...Mèg facebookon sem merek ra irni lanyokra pedig ott tenyleg egyszerű de sajna nem nekem. Aza lènyeg hogy igazabol nem tudok beszelni ha segítenetek az Nagyon Jó Lenne :)

#ismerkedés #Randizás.Lány.
2018. márc. 24. 08:21
 1/3 kisbi16 válasza:
0%
hát elég be szari alakvagy nem tudom hány éves vagy de ha tinédzer akkor probálkozz a GYP-s vagy matek szakkörös nyomi lányokkal elsőnek ha azokkal se tudsz akkor meg legyél b..zi ennyi
2018. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkohol!
2018. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessek két s, bocs, de ha a te színvonaladon álló lányokkal próbálkozol, akkor majd sikerülni fog. Addig meg műveld magad, olvassál, hogy a szókincsed gyarapodjon.
2018. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!