Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyire csunya lennék?

Figyelt kérdés
Az osztályban már mindenkinek volt barátnője... vagy valaki megőrült érte....nekem még nem volt de nagyon szeretnék.Nem tudom mi a baj velem.. lehet az hogy nem vagyok egy helyes pasi..és sokan piszkálnak.De mással is ez van mégis van barátnője... vagy lehet anyira csunya vagyok hogy mindenki elhánya magát tőlem...a többi fiúkat szeretik a lányok és vannak barátaik mit csináljak? Vágyom arra hogy engem is szeressenek.. hogy velem is csokolozanak...hogy én is szerethessek valakit.. nagyon fiatal vagyok 15 de a többiek se többek és van barátnőjük... hogy szerezzek én is? Hogy csajozzak be? Mit csináljak magammal hogy jobban nézzek ki? Csodát senki sem tud tenni.. lehet hogy nagyon fiatal vagyok de nem akarok öt évet várni hogy legyen barátnőm mert ha a többieknek van nekem miért nincs?
2018. márc. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha belinkelsz egy képet magadról megmondom hogy csúnya vagy-e vagy nem.
2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert nem akarsz varni? Talan van fizetesed, amibol eltartasz egy baratnot? Vagy a szuleid szamlajara csajoznal? Nem gaz?

15 evesen tanulni kene ha nem akarsz McDonaldsban kikotni. Vagy most csajozol 5 evet, vagy 5 ev mulva 20evet.

Most kell minden azonnal...turelmetlen generacio....

2018. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az önbecsülés, és a magabiztosság a gond.

Járj el diákmunkára.

Járj el biciklizni, úszni, akármi.

Mozdulj ki, legyen mozgalmas az életed.

Gondolom legalább középbe jársz, menjetek el haverokkal inni néha, kikapcsolódás gyanánt.

Aztán majd ha össze szedtem magad az önbecsülés szakadèkának a széléről, majd a lányok is azt fogják látni, hogy igen, ezzel a sráccal érdemes kezdeni, nem szarik be attól ha kidurram egy lufi mellette.

Kb ez kell a lányoknak, hogy lássák a magabiztosságot benned.

Hogy olyan valakire találjanak benned, aki mellett úgy érzi, nem kell félnie.

Nagyjából ennyi:)

Ha mert ha nem volt még barátnőd, általában ez lehet a gond.

És a " nagyon szeretnek

2018. márc. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

II.


ÉS a " nagyon szeretnék már" az az nem működik, hisz a lányok nem sült galambok :D , a lányok ért tenni kell . :)

2018. márc. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!