Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mélyponton vagyok. Az én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyponton vagyok. Az én hibám, hogy nem találok nekem való embert? Mindenkit eltolok magamtól? 17/L (Többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy még sohasem volt barátom. Tudom, hogy nem vagyok semmivel sem elkésve, nem is akarom kétségbeesetten siettetni, de az elmúlt hetek arra késztettek, hogy gondolkozzak erről.

Az egyik ok az lehet, hogy egy nagyon erős gimnáziumban vagyok 11.-es, a suli miatt nincsen semmi szabadidőm. Nagyon maximalista vagyok a tanulás terén, ha nincs kész aminek kész kell lenni, ha kell hajnali 3-ig dolgozok rajta. Emiatt nem járok bulikba, nem vagyok aktív a közösségi médiában, így nem ismerek meg sok új embert.

Bulikba azért sem járok, mert jobban élvezek itthon eltölteni egy estét úgy, hogy veszek egy fürdőt, olvasok, vagy bekapcsolom a netflixet.


Na de a lényeg az, hogy mostanában írt egy srác facebookon, aki ovis társam volt, és eddig nem tartottuk a kapcsolatot. Pestre jár iskolába, egy nem túl erős szakközépbe, és még csak 9.-es, noha egyidősek vagyunk (nem bukott!). Na, ez a srác tényleg kedves, aranyosan udvarolt, minden reggel első dolga volt, hogy írjon.

De nekem ez nem volt elég. Éretlennek és gyerekesnek éreztem az értelmetlen bókokat, túlzónak az udvarlást. Zavart, hogy ő nem veszi olyan komolyan a sulit, és engem is folyton arra biztatott, hogy lazítsak.

Sokáig ragozhatnám még, de már olyan hosszú lesz, hogy senki sem fogja elolvasni. A lényeg az, hogy butának és gyerekesnek éreztem, közben pedig tudom, hogy az átlaghoz képest nem az, sőt.


Tudom, mi a problémám. Az osztályomban van egy srác, aki idén megtetszett. Igazából mondhatom, hogy beleszerettem. Ő nagyon okos, tájékozott a világ dolgairól, és nagyon jókat lehet vele beszélgetni. Emellett a humora is jó...úgy érzem nekem ő kell. De barátnője van, már elég hosszú ideje.

Az a probléma, hogy mindenkit hozzá hasonlítok, hogy ő miben jobb, mint az, aki érdeklődik irántam.

Nem akarok beképzeltnek tűnni, remélem lesz, aki érti, mire célzok, de úgy érzem, nem lehetek olyannal, aki szellemileg alattam áll. Nem bírom elviselni, ha valaki nem intelligens, felidegesít az ilyen, pedig az emberek nagy része ilyen.

Lejjebb kéne engednem az elvárásaimat? Vagy létezik ilyen fiú manapság? Hogy tudom elfelejteni az osztálytársamat ilyen szempontból?

Segítsetek, aki beszélgetne, lelkizne, az írhat privátban is. :)



2018. márc. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj nyugodtan, lehet a hasznodra lehetek :)
2018. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEkem is írhatsz...
2018. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el vannak olyan, fiúk akik még tényleg intelligensek és szeretnek beszélni meg viccesek is közbe kedvesek és normálisak meg udvarolnak a kiszemeltjüknek, ám ilyen kevés van.

Bár nem tudom, miért én mindig a szellemi képességem alatti fiúkra bukomXD

Fogsz majd magadnak találni egy olyan fiút, aki tényleg egy szinten van veled, de lehet akkor neked kell majd akkor kezdeményezned. Akibe meg most bele vagy kavarodva valahogy felejtsd el, mert neki van barátnője hosszú ideje, nem lenne tisztessége ha belekavarnál a dolgukba és elég szemétség lenne. Próbáld őt elfelejteni.

2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Írt valakinek ez a spiné???
2018. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!