Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácként mégis hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácként mégis hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Persze, itt mindenki azt mondja, hogy a külső nem számít, meg hogy nekik csak a belső értékek szamítanak. De ez sajnos nem így van.


19F


2018. márc. 28. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Szintén rondaként mondom hogy sehogy. Tegyél ellene, és akkor talán találsz valakit.
2018. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

A külső számít, de nem elsődleges. És a szépség relatív.

A kisugárzás eszméletlenül megtud fogni egy fiúban. Csak szerezz egy kis önbizalmat.

2018. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
A szintednek megfelelő lányokat keress.
2018. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Vakok intézetében

Cím: 1146 Budapest, Hermina út 21.

Telefon: Porta: +36 1 872-9500


Ha büdös is vagy, a fenti megoldás nem lesz kifizetődő.


Esetleg érdemes meggazdagodni

2018. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A kinézetem ellen sajnos nem tudok tenni jelenleg semmit, mert nincs elég pénzem egy műtétre.


Hogy ne lenne már a külső az elsődleges szempont? Esetleg a vakoknak nem az. De az az első, amit meglátsz a másikon. És ha ronda, akkor senki nem akar vele ismerkedni. A kisugárzásom meg... Ha akarom, akkor boldognak látnak az emberek, nem olyan nehéz az. És van önbizalmam, hiszen tisztában vagyok a képepességeimmel. De az sem segít semmit.

2018. márc. 28. 22:20
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

jaj, ne mond már ezt. A legrondább osztálytársaimnak is van párja, miért? mert van önbizalmuk :D

és nekem miért nincs? mert egy rakás szerencsétlenség vagyok és nincs önbizalmam, se jó kisugárzásom.

17/L

2018. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Öltözködj jól. Számomra pl az fontosabb mint egy szép arc. :D
2018. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
egyébként konkrétan mi baj a külsőddel? Mert ha rossz alakod az ellen tehetsz, bőrhibáid vannak pattanás stb. az ellen tehetsz, stb.. Ha jól öltözködsz, szép a bőröd, alakod akkor olyan nagy gond már csak nem lehet.
2018. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Neked nem jár!
2018. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mint ahogy írtam, van önbizalmam, hiszen tisztában vagyok a képességeimmel. Csak egyszerűen könnyedén találhat bármelyik lány nálam sokkal jobbat. Mindenféle erőfeszítés nélkül. Így a helyükben én sem választanám magamat.


Öltözködésemmel szerintem nincs sok probléma.


Pattanás nincs sok az arcomon. Pár kgot talán leadhatnék, de az sem segítene olyan sokat. Főleg, hogy az arcom kinézetével semmit nem tudok kezdeni.

2018. márc. 28. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!