Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok csinálni, vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, vagy már reménytelen?

Figyelt kérdés

Középiskolás kor környékén járunk.


A helyzet az, hogy egy lány egy másik osztályból de egy évfolyamon, iszonyatosan nagyon tetszik nekem, de van egy sztori ami az én hülyeségem miatt lett olyan amilyen, szóval nem jó.


Én tavaly ráírtam erre a lányra mert már akkor is nagyon tetszett, beszélgettünk hülyéskedtünk, de ez csak messengerig jutott. Amikor lett volna lehetőségem megismerni személyesen meghátráltam, vázolom: ültem szünetben vártam, hogy kinyissák a termet, ekkor oda jött a lány egyik talán legjobb barátnője és egyben osztálytársa, és mondta, hogy itt van a lány (folyosó másik részén 5 méterre) és hogy menjek oda, aztán én meg mondtam nem megyek, nem érdekel (enyhe szégyen mosollyal az arcomon) azután megkérdezte, hogy köszöni se jövök oda, mondtam nem dehogy is, aztán visszament az osztálytárs hozzá, olyan fejjel mint aki nem értene valami, de ezt mondjuk megértem.

Azóta nem beszéltünk se messengeren se sehol, csak bámulom mindennap és magamba beszélek, hogy milyen gyönyörű. :(


Azt, hogy ezt miért csináltam azt már nem tudom, de jól megbántam.

Múltkor volt olyan, hogy tartottam a folyosón az egyik falat arra várva, hogy elkezdődjön az óra, és ő jött szembe és én végig bámultam és ő is az én szemembe nézett és nem fordult el. Ez igazából fogalmam sincs, hogy mit jelenthetett, de kék szemei egyszerűen szebb volt mint a mennyország..

Kirakott egy új képet nem régibben és én nekem a szívem hasad meg eszméletlen gyönyörű.


Igazából én sem tudom mit akarok, mert a lány iszonyatosan tetszik, de ha össze is jönne valami én még nem állok készen egy normális kapcsolatra, egyszerűen az előző után ami kis híján tönkre tett, azután már eltelt vagy 8 hónap és olyan jó ez a szabadság, egész nap alszom, gépezek, lustizok, a legfontosabb, hogy a hobbimmal a legjobb dologgal foglalkozom az életembe. De ha valahogy sikerülne, ráhagynám a sorsra, csinálja maga, én csak egy báb leszek a történetben.


A láng bennem újra felcsapott és igazából van egy tervem amit később részletezek, de kíváncsi vagyok arra, hogy nektek milyen ötletetek lenne arra, hogy valami sikeres dolog történjen ebből az egészből.


Az én ötletem az, hogy az a barátnője és osztálytársa akit már egyszer leírtam, vele jól összespanolok és akkor valahogy így áthárítódok a kiszemeltemre, de most, hogy ezt leírtam meg átgondoltam, rájöttem, hogy ez se olyan egyszerű. :D


Pár mellékletet még leírok: egy másik osztálytárs barátnője, szívből gyűlölöm egyszerűen a pokolra kívánom azt az embert, az legrosszabb dolog volt ez ideáig az egész életembe, van egy srác az osztályba, akinek nem vagyok szimpatikus szerintem, de ez legyen a legkisebb gond... :D


Előre is köszönöm a jó és hasznos segítségeket, tanácsokat, remélem be is fognak valósulni a tervek szerint, kicsit elviselhetetlen lenne számomra, ha más barátja lenne.



2018. márc. 30. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy azóta már nagyon sokat változtam.
2018. márc. 30. 19:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát igazán megér! Főleg így a leírásod alapján...igazán szépek, amiket írtál, én irulnék-pirulnék, ha ezt mondanák rólam 😉. Írj rá a länyra,me félj csak őszintén!😉😊 15L
2018. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van pofám ráírni azok után, kinevetne és elveszne a méltóságom.
2018. márc. 30. 22:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig dumáltam a barátnőjével, de most már nem ír vissza xd tök jó..
2018. márc. 31. 01:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy másik barátnőjének írni vagy keresd meg a suliban személyesen :) . Személyesen csak nem ront neked és meghitebb az egész:)
2018. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Helyettem megcsinálod, oda mész és te elmondod neki jó?
2018. márc. 31. 18:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Jah igazabol nem az volt a baj, hogy nem köszöntem neki. Hanem az, hogy megkerdeztem hogy az osztalytarsa miert jart olyan balf.@szul.... és akkor a balf.@szt megkerdo jelezte es en meg elmeseltem, hogy also osztalyba egyik jo haverommal jatszottunk és volt egy babu akcio figura aminek letört a lába és azt elneveztük balf.@sznak mert nem volt bal lába és azóta mindig aki furán járt az egy balf.@sz volt és mi ezeken haverommal tök jókat nevetünk, még egymáson is (nekünk ez nem egy káromkodás volt hanem egy jó vicc és már megszokásból nyomtuk) és aztán rám irt az a csaj aki sérült volt hogy ne mastol kerdezem meg hogy mi a bajom hannem hogy irjak ra (itt mentek a flegmazasok meg a felcseszesek)... es akkor azota nem irtam annak a lanynak aki most nagyon bejövős...


Remélem érthető amit írtam, kicsit hadartam írásügyileg.

2018. ápr. 6. 16:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval most megváltozott a story és most kéne kitalálni mi legyen
2018. ápr. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!