Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szabadulhatnék ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék ki a friendzoneból? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fenn, hogy azt hiszem valami friendzonehoz hasonló furcsa helybe rekedtem. A fiút ngyb 1 éve ismerem, mindkettőnk részéről barátságnak indult, azonban én elkezdtem többet érezni iránta. Soha nem volt kimondva, hogy mik is vagyunk, de a legtöbbször barátként kezel, azonban nem egyszer volt,hogy kicsit jobban összemelegedtünk. Rengetegszer felhív mert "hallani szeretné a hangom", bókokkal ostromol, figyelmes, fura/kétértelmű megjegyzéseket tesz. Aztán bumm egyik napról a másikra lehangolt lesz, totál úgy kezel mint egy barátot, én pedig teljesen meg vagyok kavarodva. Néha az az érzésem,hogy ő sem tudja mit akar, de már ki fogytam az ötletekből azt illetően,hogy mivel billenthetném el a dolgot az egyik irányba. Belsőleg eléggé összeillünk, meg tudom nevettetni, nem fogyunk ki témából soha stb. Külsőleg nem vagyok egy Palvin Barbi, de abszolút igényes lány vagyok, sportolok, elég időt fordítok magamra, és a környezetem szerint csinos vagyok. Megértem,hogy van olyan is, amikor valaki egyszerűen nem vonzódik a másikhoz, de kis esélyt látok rá, hogy ez nálunk így lenne, mert sok olyan pillanatunk volt ami nem túl baráti. Hogyan kerülhetnék ki ebből a köztes állapotból? Valaki egyáltalán tudja mi ez az egész? Esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt már?

17 évesek vagyunk mindketten.



2018. ápr. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szereti hallani a hangod , tehát szeret.

Bókol , tehát szeret.

Lehangolt, barátként kezel ? , Tehát nem ért el nálad sikereket, elhiszem hogy lehangolt...

Kicsit éreztesd hogy kedveled.

" Neked is jó hallani a hangod " " örülök hogy hívtál " " pont rád gondoltam "

Valami hasonló .

Vagy beszélgetés után.

" Nincs valami program ötleted? , Úgy kimozdulnèk már itthonról, akár kettesben "

Valamit , bármit mondj neki te is két értelmű dolgokat, hisz te nem vagy számára közömbös , ez látszik :)

Hajrá csajszi :)

2018. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak az elején én voltam az aki "udvarolt" és akkor nem volt semmi... És mosr kicsit félek újra próbálkozni. Nagyon köszönöm a választ, és a biztató szavakat!:)
2018. ápr. 5. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Addig üsd a vasat ameddig lehet :)

2018. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!