Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik fiúnal sem jöhet szóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiúnal sem jöhet szóba olyan lány, aki önértékelési problémákkal küzd és nem igazán magabiztos?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetne szóba? :)
2018. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem. :)
2018. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is éppen ma gondllkodtam ezen.
2018. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Általában nem, mert akiknek ilyen problémáik vannak, azoknak van is miért. (Saját tapasztalat) És azzal, hogy önértékelési probléma van, még inkább kiemeljük a negatív tulajdonságainkat (testsúly, társai) és melyik pasi akar teszem azt egy életen át sötétben szexelni, mert a csaj egyszerűen retteg attól, hogy meglátja. Érted.

A kisugárzásban látszik, hogy hogyan állunk magunkhoz és ezt mások is megérzik és ez a fajta hozzáállás taszító.

Mondom úgy, hogy szerintem nincs olyan ember, aki jobban gyűlölne engem magamnál :D


17/L

2018. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálam nem para, én is átestem rajta, tudom, hogy nem az határozza meg milyen ember valaki. :)
2018. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem kötekedésből írom, szóval ne vedd “támadásnak”, de én pont úgy vettem észre, hogy manapság a lányoknak elég rossz az önképük, emiatt nincs önbizalmuk. Tehát semmi komolyabb probléma nincs velük, csak valahol (akár tudat alatt is) zavarja őket, hogy nem tökéletesek. De ez csak az én véleményem.
2018. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mádár0218 ***** válasza:
Ha alapvetően bejön, akkor nincs vele problémám, segítek neki
2018. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6: Nem tudom, én a környezetemben mást vettem észre. Van aki nem szereti mondjuk a hasát, vagy a combját, de nem különösebben hat ki az életére. Képeket tesz ki egész alakosban, haspólókban járkál, strandra fürdőruhában. :) Ami komolyabb, amiről én beszélek az az a típus, aki évek óta nem járt strandon, rövidnadrág-szoknya egyből kiesve és sírni tudna a tükörbe nézve. Ezt naaagyon szélsőséges esetekben (anorexia) valóban a semmire szokták érezni, de nem jellemző.

Legalább is ahogyan én a korosztályomban, környezetemben észrevettem, és még csak nem is a kérdezőt húzom le ezzel, hisz magam is ugyan ilyen vagyok.

2018. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ez kizáró ok lenne, a nők nagy része bizony egyedül lenne :D
2018. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Normális fiúnál nem jöhet szóba, mert az ilyen lányok megkeserìtik az ember életet.


Hasonló fiúknál, akik sikertelenek a csajozasban viszont nyilván igen.

2018. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!