Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napnapután69 kérdése:

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe kezdtem a gimit és év elején egy 11.-es srác kezdeményezett nálam. Nagyon örültem neki mert nekem is nagyon tetszett de túlságosan ráparáztam az egészre és elbasztam nála...túl gyerekesen viselkedtem pedig viszonylag érettnek tartom magam és ez nyilván nem tetszett neki.....de én még mindig érdeklődöm iránta, a köszönő viszony még mindig megvan és sokszor szokott bámulni is. Most mit csináljak? Ezt hogy hozzam helyre? Valami tipp?
2018. ápr. 11. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Már semmit.
2018. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg te is kezdeményezhetnél nála. Mondjuk menj oda hozzá beszélgetni vagy ilyesmi. Egy próbát megér de ha úgy látod nem érdekled őt akkor inkább hagyd.
2018. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy folyton a haverjaival van...így nehezen tudnék odamenni hozzá
2018. ápr. 11. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!