Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két napja ismerkedek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja ismerkedek egy lánnyal, visszahúzódó, nehezen nyílik meg. Hogy reagálna rá ha a napjáról kérdeznék?

Figyelt kérdés
Kissé bizonytalan vagyok lányok terén, sose voltam az az igazi kaszanova. Ti örülnétek neki, hogyha valaki megkérdezné hogy milyen napotok volt? Nem túl nyomulós így pár nap ismerettségnél?
2018. ápr. 14. 14:09
 1/5 Singularity_amusing ***** válasza:

Ha tényleg visszahúzódó akkor ez a lehető legrosszabb kérdés amit feltehetsz. Valószínűleg annyi lenne a válasza, hogy "jó volt", vagy "nem csináltam semmi érdekeset" aztán visszakérdezne a te napodra. Nem túlzottan alkalmas beszélgetés kezdeményezésére.

Én is ugyan ebben a cipőben jártam pár hete, egy ugyan ilyen introvertált csajjal.

2018. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a problémám, hogy akkor mit kérdezzek tőle, amivel veszélgetést lehetne indítani. Én is kissé visszahúzódó vagyok, de örülnék neki ha valakit érdekelne a napom és kérdezne róla. :/
2018. ápr. 14. 14:45
 3/5 Singularity_amusing ***** válasza:

Nem a legjobb helyzet tény, de a beszélgetésben neked kell proaktívnak lenned a jelenlegi fázisban. Később ha látod rajta hogy szívesen ír vissza neked és érdeklődik feléd akkor már könnyebb lesz.


Jobb híján vesd be ezt a milyen volt a napod témát aztán ha visszakérdezd csak pár szóban írd meg neki hogy neked is f***a volt és egyből térj át egy mindkettőtöket érdeklő témára. Nem írtad hogy honnan ismered és hány évesek vagytok de egy témát már csak ki tudsz ötleni saját kútfőből is.

2018. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az még megy.:D Csak kissé szar a hangulatom, nem akarom ezt is elcseszni. Nem szeretek neten ismerkedni, de ezt a csajt egyenlőre csak ott értem el.
2018. ápr. 14. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden visszahúzódó lány majdnem ugyanolyan, mint a nem visszahúzódók. Attól, hogy nem szeretik nagyon kimutatni az érzéseiket még nagyon jól esik, ha érdeklődnek irántuk, szóval csak nyugodtan:) 16L
2018. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!