Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, Fiúk! Mennyire beteg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Mennyire beteg, hogy a visszahúzódó énem miatt úgy ismerkedek, hogy kb 10-kor amikor sötét van, sétálgatok a külvárosban, és random egyedül arra jövő csajokat leszólítok?

Figyelt kérdés

Helyesnek mondanak stb,de önbizalomhiányos vagyok,tudom hogy ez csaj szemmel ijesztő meg fura,de nekem az este nyugalma adja meg ennel az egésznek az erejét,hogy egyedül jön,a csendbe,és nem 6-8 fős fürtökbe lóg nappal a belvárosba.(vidék)

Lányok mit szólnátok hozzá ha egy pasi így közeledne hozzátok?(természetesen közvilágitásos járdán,és nem vaksötétben teszem ezt)



2017. aug. 15. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha magadat akarod kínos helyzetbe hozni, növelni az emberek közti bizalmatlanságot és távolságtartást, és megkockáztatni hogy kapsz ingyen kóstolót paprika sprayből, akkor folytasd.
2017. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, szoktam egyedül haza menni éjjel én is. Annak ellenére, hogy nem mondanám, hogy félek ilyen helyzetekben, azért az biztos, hogy jobban odafigyelek, gyorsabban megyek és önkéntelenül is fel-felmerülnek bennem kellemetlen gondolatok.

Úgyhogy én azt mondanám, nem feltétlenül sikeres a módszered. Valószínűleg a lányok ilyenkor csak szeretnének gond nélkül, lehetőleg gyorsan haza érni, nem hiányzik nekik hogy le-leszólítgassák őket. Kifejezetten negatív hatást fogsz nagy valószínűséggel elérni. Én például nem szívesen kávézgatnék/találkozgatnék a hajnali egykor, a kihalt sikátorban szembejövő és közeledni próbáló sráccal, de aztán lehet, velem van a baj...

2017. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Hat en halalra remulnek, es elfutnek valoszinuleg. Vagy lefujnalak paprika sprayvel. Szoval szerintem talalj mas modszert.
2017. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Engem rohadtul megijesztenél vele xD Inkább próbálj más módszert, valószínűleg sikeresebb lesz
2017. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerinted... Őszintén... Mennyire beteg? Mármint elképzelem a szituációt. A csaj sétál, teljesen gyanútlanul (vagyis nem teljesen, mert sötét van, ugye), erre jössz te, hogy "szia cica, van gazdád?". A végkimenetel függ a lány lélekjelenlététől, a nála lévő tárgyaktól és az önvédelmi készségeitől, futástól kezdve, paprika sprayn keresztül, a karatéig bármi előfordulhat. Egy szinte biztos; sikered nem lesz, csak szegény csajra hozod rá a frászt. Vámpírtól kezdve pszichopata őrültig akárminek hihet ezután.

Ha annyira félénk vagy is, inkább maradj a személyes ismerkedésnél/internetnél, ott legalább senki nem tudja kiverni a fogsorod.

2017. aug. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én alapból nem vagyok aggódó,parás lány,meg anyukám sem nyomott még soha a táskámba paprika sprayt,hogy legyen nálam "fegyver". Viszont télen már este 6kor,sötétbe is szeretem gyorsabbra venni a tempót. Éppen ezért,elégé megijednék,ha este 10kor leszólítanál az utcán. És mint mondtam,nekem abszolút nem nagy félelmem,hogy elrabolnak,megerőszakolnak stb. Gondolj bele,milyen hatást érhetsz el egy olyan lánynál,aki ettől még retteg is,és fel van készülve a "támadókra".
2017. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ez jó :D

Mondjuk ez bőven függ attól hogy hol teszed... Meg mondjuk... Ha 10 óra van, egy téren vagyunk és be is jössz akkor persze, jó az :D

De ha mondjuk egy sikátorban, 12-kor, és mondjuk hátulról szólítasz le, akkor lehet hogy kapsz egy irdatlan fejrúgást :D

De ha olyan csajjal mész szembe akin tűsarkú van, ellenben nem kickboxol az se lehet kellemes....

Szóval csak óvatosan :D 17/L

2017. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
82%
Fekete furgonnal is jársz?
2017. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem beteg, de nagyon hülye ötlet! Tuti leszúrnlak a bicskámmal, ha közel jönnél hozzám. ( Komolyan hordok magammal kést xD)
2017. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*leszúrnálak
2017. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!