Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sürgetik hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Miért sürgetik hogy legyen barátnőm? 17F

Figyelt kérdés
Oké szeretnék én is de amikor állandóan keresztanyám meg apám kérdezik hogy na van már valaki meg több haverom is azért ez felidegesít mivel állandóan kapom az elutasításokat. Es nem tudok nekik mit mondani hogy miert nincs azon kívül hogy mindegyik k**va.
2018. ápr. 14. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnének megnyugodni, hogy nem vagy langyika.
2018. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz csajoknál próbálkozol.
2018. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet itt is. Őszintén én le*arom mit mondanak. :D

Sorba 3 lány utasított el. Szóval nekem egy darabig nincs kedvem most ilyen barátnős dologgal tökölni.

17/F

2018. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!