Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szét vagyok csúszva minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szét vagyok csúszva minden téren, de sajnos ezen a legjobban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tény, hogy pár éve még nem adtam magamra, gépfüggő voltam, emellett antiszociális. Megváltoztam, sportolok, olvasok, gitározok, főzök, pozitívan állok mindenhez, emellett nem mondanám magam se csúnyának, se egy szép, piperkőc srácnak. Géppel nyírom a hajamat nullással(jobban áll mindennél, szar a hajam:/), rocker vagyok, igaz nem feltétlen öltözködök úgy, de azért ha rámnéznek nem egy stílustalan valakit látnak. Két éve próbálkozok a ráísos módszertől elkezdve a leszólítósig a buszmegállóban. Eddig egy kapcsolat jött volna össze ha nem szúrom el. Visszahúzódó, inteligens lányoknál próbálkozok, mert én is az voltam, emellett nem szeretem a divatlányokat. Próbálom mindig kedvesen megközelíteni, érdeklődni a napja után és hasonlók. Sajnos itt jön a feketeleves, egyszerűen válaszolnak, de nem érdeklődnek. Akik igen, azoknál a barátzónába kerülök. Javasolták, hogy legyek bunkóbb, kevésbé legyek velük érdeklődő és kedves, de sajna nekem ez nem megy, nem ilyen a természetem. Fél év múlva 20 éves leszek és még csak barátnőm se volt, a gép elvette az életemet, mostanra pedig egy szeretetéhes, érzelmileg sokszor instabil(magamba folytom a dolgokat) srác lettem. Egyszerűen tanácstalan vagyok, valakivel olyan jó lenne megdumálni a gondjaimat de sajna nincsen kivel.
2018. ápr. 15. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg van kedved beszélgetni, nekem írhatsz. Szintén elég visszahúzódó és társaságkerülő vagyok. 17/L
2018. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most hogy ezt leírtad elvetted a kedvem a gépezéstől :D
2018. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!