Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valahogy egy srác sem közeledik hozzám. Lehet azért mert sokat beszélek, de nem tudom.

Teljesen átlagosnak érzem magam, nem vagyok csúnya vagyis én úgy gondolom. Nem tudom,hogy mi lehet a probléma, de már zavar.

Előre is köszönöm a segítséget.

16L


2018. ápr. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Küdj magadről képet. Túl sok beszéd zavaró lehet. Főleg, ha idegesítő (a hangszín, a téma, a hangnem stb.)
2018. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sziaa. Hogy mondjam, van humorérzékem.A hangnemem pedig minden esetben szerintem full normális
2018. ápr. 15. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Pl. Járj el közzösségi helyekre, nem iszogatós helyre gondolok, hanem mondjuk valami sportot űznél. Vagy köszönj az iskolába max 1-2 fiúra akivel látásból összejönnél és, ha neki is tetszel akkor valószínű, hogy érdeklődni fog irántad.

2018. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki magad bővebben üzenetben, mert így nem tudok válaszolni.
2018. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem pont az a baj, hogy valószínüleg azért nem közelednek a fiúk, mert keveset beszélek, de szerintem ne változtass a sokat beszéléseden, mert hidd el, nagyon irigyellek, hogy tudsz ennyit beszélni. Szerintem majd mindenkinek eljön az ideje, ne aggódj:) 16L
2018. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zenélek ezért a sport kizárva.
2018. ápr. 16. 19:01
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönni meg nem nagyon merek úgy senkire.

Ne irigyelj kedves utolsó, nagyon rossz ez a sok beszéd, mintha szófosásom lenne

2018. ápr. 16. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!