Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék magamnak barátnőt találni (idejét érzem már annak, hogy legyen valakim mivel már komoly vagyok egy kapcsolathoz, nem úgy mint pár éve :D ) ,de sehogy sem megy mivel nem járok olyan helyekre ahol ez még lehetséges is lenne. Sokszor látok az utcán olyan lányokat akik az úgymond "ideálom" de nem merek sose kezdeményezni, és ezen kéne változtatnom viszont nem tudom hogyan.

2018. ápr. 16. 21:48
 1/8 anonim válasza:
78%

Figyelj, utcán semmiképp se próbálj meg kedeményezni, mert: nem nagyon szeretjük, ha csak úgy odajönnek hozzánk az, főleg ha a fiún még látszik is, hogy nincs önbizalma. Hidd el, csak leégetnéd magad a lány szemében. Mivel mondtad, hogy nem jársz sehova, ahol alkalmad lehetne ismerkedni, próbálj meg neten keresztül beszélgetni valakivel. Aztán majd úgyis találkoztok.

Egyébként annyi a tanácsom, hogy ne gondold túl a dolgokat. Csak cselekedj. Ha valamin túl sokat agyalsz, azzal csak magadnak ártasz.

2018. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
De ha valamiben kérnél tanácsot, nyugodtan írj :) amúgy 18 éves lány
2018. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan kezdeményezz, hidd el értékelni fogják és kikapsz majd valakit.

Egyébként nem kell félned attól hogy ha még is elutasít. (Azt akko' mivan?) semmi :D

Ez van, az élet már csak ilyen.


Merj kezdeményezni, merj tenni azért amit akarsz/ elakarsz érni!

2018. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcán is kezdeményezhetsz, én pl. Értékelem ha egy fiúnak annyi elkötelezettsége van h oda mer eléd állni még ismeretlenül is :D
2018. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Te tudod milyen, ha elutasítanak? Egyszer kezdeményeztem fiúnál, és el lettem utasítva. Hónapokig azon rágódtam, hogy vajon mi lehet bennem a rossz. Szóval szerintem inkább kerülje a dolgot. De annak a véleményét fogadja meg, akiét akarja :)
2018. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valoban nem nyero ha utcan mesz oda. Nyilvanvaloan vannak kivetelek de a tobbseg furanak tartja az ilyet. Az emberek mar csak ilyenek, dehat ezzel nem tudunk mit kezdeni :/
2018. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, az utcán is tökéletes. Nem fogsz annyi lánnyal találkozni máshol, azaz alig lesz lehetőséged és nem is tudsz válogatni. Látsz az utcán egy szép lányt? Szólítsd le, beszélgess vele, nem kell estére megfektetned, sőt lehet csak egy gyökér leszel, akivel leállt pár szót beszélgetni, mert ciki lett volna csak szótlanul ott állni. Ezzel is nő az önbizalmad. Hidd el, ha bejössz egy lánynak, akkor akármit csinálsz tetszeni fogsz neki, ha meg nem, akkor fejen is állhatsz, írhatsz neki végtelen regényeket, rád se fog nézni. Ajánlom nézd végig ezt a videót, hosszú kissé, de eszméletlenül jó. https://www.youtube.com/watch?v=b5mFl7ov5xk&t=4451s
2018. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát! 😉 Nem teszek különbséget egyikbe se mert mindegyik hasznos. ☺️ Viszont még jöhet 1-2 tanács.
2018. ápr. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!