Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék bátrabb/magabi...

Hogyan lehetnék bátrabb/magabiztosabb?

Figyelt kérdés

Holnap osztályozó vizsgám lesz, mivel felnőttképzésre járok. És csak szóbeli.

A múltam tele van ilyen téren kudarcélményekkel... és szükségem lett volna jelenleg külső megerősítésekre, azonban ezt nem kaptam meg senkitől...


Mit tudnék tenni ez ügyben , hogy kicsit biztosabb legyek magammal kapcsolatban, hogy higgyek magamban, és hogy tudjak magamból erőt meríteni ahhoz, hogy szóban. feleljek, ráadásul jól ?

Hozzá tenném , hogy tanultam rendesen a vizsgáimra.


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

20/L



2017. ápr. 25. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

én ilyen vizsgák előtt szerettem keveset aludni és meginni egy liter bort.


ha keveset alszol és sietve mész vizsgázni, nincs időd agyalni és ragyogsz mint egy csillag. az anyagot tudod, csak el kell venni a plusz energiát hogy ne tudj magadban kételkedni.


üdv!

2017. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) nem ihatok alkoholt, tehát ezt sajnos nem tudom kipróbálni :/ de azért köszönöm :) ^_^
2017. ápr. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!