Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kellek a jó pasiknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a jó pasiknak mert nem vagy könnyen kapható?

Figyelt kérdés
Eléggé unom már, hogy helyettem mindig az "útszéli lányokat" válszatják. Nem kellek senkinek, mert nem akarok 1 hét után........ Mindig az ilyen fajta lányokat választják helyettem.😔

2018. ápr. 21. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet külső/belső tulajdonságaid miatt nem kellesz nekik, nem feltétlenül azért mert nem vagy r*b@nc.
2018. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs kulonosebb baj se a kulso se a belso tulajdonsagaimmal,es azoknak az "utcai lanyoknak" akiket helyettem valasztottak, rosszabb volt a belso, es kulso tulajdonsagaik az enyemeknel.
2018. ápr. 21. 20:41
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

1. A helyesírásod katasztrófa, ilyen emberrel én sem jönnék össze.

2. “Útszéli lányok” miért is? Pénzért csinálják? Ha nem, akkor ők maximum kihasználják a testi adottságaikat, ahelyett, hogy másokat hibáztatnának a sikertelenségük miatt.

Tudod, többre mennél, ha nem másokhoz viszonyítanád magad, és nem másokhoz képest akarsz többnek, jobbnak tűnni, hanem magadból hoznád ki a legjobbakat.

2018. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig, hogy lehet rossz helyen keresgélsz pasikat. Ugyanis, ha mégis igazad van, és a lányok tényleg ribik, akkor nyilván nem vagy a pasikhoz illő.
2018. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megis mi a baj a helyesirasommal? Milyen hibakat vetettem?(bocsi h nem vagyok tokeletes es neha hibazok😕) h erted azt h akk a pasik nem hozzam illenek? Es szerinted az normalis dolog ha ilyen modon hasznaljak ki a lanyok a testi adottsagaikat?
2018. ápr. 21. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kedves kérdező?
2018. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy bármennyire is szeretnél a környezetedben lévő jó pasikkal összejönni, ha nekik erre van igényük (az útszéli lányokra), bárhogy is teperhetsz, nem fogsz kelleni nekik. Ha csak nem leszel olyan, mint ők. Tehát nem vagy hozzájuk illő. Nem találkozik a kereslet a kínálattal. :)

Más helyen kéne ismerkedned. Suli helyett pl. könyvtárban, neten, akárhol, azt te tudod, hogy hol kézenfekvő.


Attól függ, hogy milyen mód az az ilyen mód.. ha csak a ciciket dobják ki, meg popsit villantanak, betudható annak, hogy éretlenek még, és csak a testükkel tudnak érvényesülni. Talán egyszer benő a fejük lágya, és olyan pasit keresnek, illetve olyan lànyokat keresnek a fiúk, akik a testük helyett az eszükkel, kedvességükkel, stb.-vel vannak inkabb megáldva. Ha fiatalka vagy (14-19) akkor szinte természetes, hogy csak a külső számít mindkét félnek, tombolnak a hormonok..

2018. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
13 vagyok 😕, koszonom, hogy normalis valaszok erkeztek😊, es azert nem szoktam csak kiirni a koromat, mert akkor mindig megkapom, hogy jajj ehhez meg fiatal vagyok....bla bla bla😒, es igy a valaszok nagy reszebe az lenne, hogy ennyi idosen miert nem barbiezok, vagy magolom a szorzo tablat😒
2018. ápr. 22. 08:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajj, nem, nem azért kérdeztem a korod, hogy azt mondjam menj barbiezni. Csak kíváncsi voltam hány éves korosztályban vagy, hogy útszéli lányoknak hívod kortársaid. Ez túlzás azért lásd be. Rohadtul fiatal vagy, te is tudod és azt is kéne tudnod, hogy 13 évesen senki nem talál szerelmet, ha kicsit hosszabb kapcsolatot akarsz vagy valami,akkor nálad nem sokkal 1-2 évvel keress idősebbet. Érettebbek és valószínűleg ők már nem azért lesznek egy lánnyal, hogy jajj barátnő ezaz, hanem éreznek is valamit.
2018. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hidd el vannak sajnos az en korosztalyomba is mar "utszeli lanyok" 😕
2018. ápr. 22. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!