Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai kis r#bancok még meddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai kis r#bancok még meddig kívánják azzal a szöveggel megvédeni magukat hogy "azért ilyenek mert ez kell a pasiknak"?

Figyelt kérdés

10-ből max 2-3 srác lehet az akik tényleg r#bancokra vágynak, nem pedig egy értelmes, kedves lányra aki nem felszínes és nem csak a pénzre gerjed.

Ehhez képest 10-ből 9 lány nekik próbál megfelelni és ha nekik szegezik a kérdést, hogy mégis miért, csak azt tudják mondani, hogy ez kell nekik...pedig a valóságban ez nagyon nem így van



2016. okt. 16. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom hogy meddig :D ameddig csak akarják :D
2016. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Pedig az ilyen kis ri_bancok körül mégis sokkal több pasi forog, mint a kedvesebb lányok körül.

Mondjuk ettől még, aki kedves, nyilván nem lesz ri_banc. Szóval csak észre kéne venni a normálisabb lányokat.

2016. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A normálisabb lányok épp emiatt a "pasiknak a ribik kellenek" sztereotípia miatt visszahúzódóak, félénkebbek, emiatt valóban nehezebb észrevenni őket, valóban nehezebb találni egy ilyen normális lányt, és nehezebb elnyerni a bizalmát is. Persze nem lehetetlen, de nekik sem kellene annyira megtorpanni, vannak még rendes emberek.
2016. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen egyetértek a második és a harmadik válaszolóval!
2016. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
én nem vagyok r#banc semmilyen értelemben, de tudod mit? Nemrég megismertem egy srácot, azt hittem lehet valami komoly közöttünk, de sok utalást tett egyéb dolgokra is. Tisztáztam vele, hogy én nem vagyok ilyen és a közeljövőben ne is számítson rá. tudod mi történt? mással jött össze, akin eléggé látszik, hogy nem szívbajos ebben az értelemben. ez nem az első eset. A fiúknak tényleg ez kell(?) csak ettől független én akkor sem leszek r#banc, de vannak, akik nem így gondolkoznak.
2016. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#5


Nem ez kell mindenkinek, de szép számmal vannak, akiknek igen. De siker nem lesz csalódás nélkül, saját veszteségünkön tanuljuk meg, mit hibáztunk, kivel kezdtünk, milyen emberrel, kit kell elkerülni, ki lehet érdemes a bizalmunkra, stb... ilyenkor kell a kitartás, egészen addig, amíg nem találunk valakit, aki mellett jól érezzük magunkat, és akinek hasonló szándékai vannak, mint nekünk.

2016. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
10-ből 9 lány? :/ hát...oké. Szerintem ez túlzás.
2016. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik osztalytarsam egy ri_banc az osszes fiu akit ismerek evfolyambol osztalytars vagy eppen a sulibol bele esik. Semmi esely baratot talalni mellette meg a baratnomnek tetszett egy srac mostmar neki is ez az osztalytarsam jon be. Nem beszelve arrol hogy en is azert szakitottam a pasimmal mert amiota megismerte azota mashogy viselkedett velem a baratom es en ezt nem turtem.
2016. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, de nagyon fontos az, hogy hány éves vagy, mert ha 15 vagy 16 akkor mégis mi másra kellenel egy fiúnak, teljesen érthető, 15 évesen ne pasizz
2016. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Aha, tehát valaki fiatalon ne akarja megtapasztalni, milyen valakivel együtt lenni szerelemben, mert egy fiatal lány egy srácnak csak szexre jó, és csak arra kellhet.


Most már értem.

2016. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!