Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban akivel már 8 éve osztálytársak vagyunk eddig nem nagyon érdekelt. Ő is élte a saját világát én is. De a döntő pillanat az az volt hogy először látam kedvesnek (nem valami kedves mindig bunkoskodik és mindenkit oltogat mellesleg rondán is beszél káromkodik) ekkor elgondolkodtam rajta lenne-e esélyem nála. Szerintetek lehet?


Bővebben a fiúrol:

(Külsőre annyira nem lényeges annyi hogy ,,jóképű,, és sportol elég izmos és sokat vagánykodik is vele)

Tipikus 14 éves fiú vagyis baromkodik néha nagyon bunkó tud lenni de ugyanakkor kedves is. Inkább csak olyan lányok közelében van akik kimondottan magamutogatósak (magyarul mindenük kintvan).


Bövebben rólam

Viszonylag vékony vagyok az átlagnál vékonyabb de nem anorexiás. Homokóra alakom van de nem szoktam az alakomhoz illő ruhakat hordani. Inkább visszafogatt vagyok többnyire félénk de ha kell odacsapok. Nem sportolok semmit csak otthon jógázom. És nem nagyon beszélgetek senkivel mivel az osztálytársaim kimondottan ,,utálnak,,


Egyéb :

Noss van egy kics de közös érdeklődési körünk filmek és sorozatok kapcsán; amikor olyan témárol beszél és én hozzáfüzök valamit azt észre se veszi. Csak fizikán ülök mellette de akkor sem foglalkozik nagyon velem viszont ő jobb fizikából és néha ha kedve tartja segít nekem.


Remélem ennyi infó elég

Képet nem tudok küldeni 😅


2018. ápr. 29. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól hogy ilyen lánnyokkal lóg te teszhetnél neki de ezt csak akkor tudnád meg ha közelebbi kapcsolatba kerülnél vele.
2018. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!