Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány az utcán vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Ha egy lány az utcán vissza se köszön, akkor nincs nála esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy tanfolyam,ahova együtt jártam egy lánnyal.Nekem bejön,viszont nekem nagyon az esik le,hogy én nem jövök be neki,mert a nyil utcán nem köszön vissza,nem keresi a társaságom.Vagy esetleg arra vár,hogy én jobban rányomuljak?Ti próbálkoznátok ilyen lánynál?


2018. máj. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hagyd , jó neked még a bal kezed is 😂😂😂
2018. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt így elég nehéz megállapítani, ha ezt az érzést keltette benned az eddigi viselkedése akkor nem hinném hogy ebből sok minden lehetne a jövőben. De az is lehet hogy nem köszöntél elég hangosan és nem hallotta, vagy félénkebb típus, esetleg távolságtartóbb. Próbáld egy kicsit konkretizálni a szándékod, mármint hogy számára is világos legyen, kezdeményezz többet és ha továbbra is ez az érzésed, akkor engedd el.
2018. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irj neki, mit veszithetsz? Egy kozos hobbival kapcsolatban mondjuk.
2018. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!