Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt miért nem köszön, meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért nem köszön, meg össze-vissza köszön mit gondol ez a lány?

Figyelt kérdés

Na elég őszintén szoktam kifejezni magam, szóval lehet hogy sokaknak nem fog tetszeni a kérdés sem de szerintem igy felfoghatóbb a dolog mindenki számára.


Tehát van egy csaj aki egy hülye p**ca, de tetszik külsőre, belső értékeket nem keresek mert nincs vagy max mélyre van ásva igazából nem is érdekel. Tipikusan x5-ös BWM-s barátja van (aki egyébként nagyon jó fej, és ismerem is messziről)...egy étteremben dolgozik.


1 hete kerülgetem, de csak mert felb**za az agyam. Ott ült egy baráti társaságban ami közös az enyémmel, bár őket is leszarom de oda mentem köszönni azért, és tök normális voltam ő meg elkezdett nevetni aztán vissza sem köszönt. Ezért direkt vissza mentem 2 nap múlva oda, letesztelni a lányt, hogy mégis mit gondol rólam mert szarul esett...amikor beléptem a helyre "én is köszöntem ám" majd a szemembe nézett, és történt egy "vágás" romantikus tekintet egymásra de inkább az a "ba**ál meg" ezt a többiek is észre vették, majdnem össze veszett a barátjával (de szerintem össze is veszett), hogy miért beszélget velem.



Na ezután akárhányszor elmegyek előtte valamikor én nem köszönök, valamikor ő nem...de a szemembe néz!


Közben nem viccelek nagyon jól nézki ez a csaj ilyen szép csajom soha nem volt, de ilyen vegyes utálatot érzek iránta egyszer utálom mint a szart máskor is utálom, de mégis van benne valami vonzó.


Bármikor megszerezhetném, de nem tudom mit csináljak vele...szóval ilyenkor mit gondol egy lány?


2017. nov. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
De hát most mondtad, hogy nem érdekelnek a belső tulajdonságai, ha ő is akarja használd ki az alkalmat es feküdj le vele :D amugy meg a mit gondolra a valasz annyi, h húzza az agyadat, tipikus hülye p*csas viselkedés :D
2017. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a barátja miatt klikkes,alapból nem.

NE hajts "szép csajra" velük csak a baj van. 19/F

2017. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen egyébként én is erre gondoltam. :)
2017. nov. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!