Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haverom miatt nem jönnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom miatt nem jönnél össze a lánnyal (vagyis akarnék) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik (tudja) és a haveromnak is tetszik.Szerintem én is tetszem a lánynak, de a barátom miatt nem tudom, hogy össze jöjjek-e vele.Mit tegyek?

2018. máj. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik a fontosabb? HAverság vagy kapcsolat?
2018. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tag mit tesz összejön vele ? Az szokott lenni hogy nem létező barátságra elvekre hivatkozva vissza lépnek , a csaj összejön a másikkal vagy a másik csak megrakja párszor . Ezen kibuknak utólag meg hőbörögnek , a koppanás garantált téged meg kiröhögnek mit vagy úgy oda Visszafelé ő is döbbenne de ez nem fontos . Semmi köze a haverodnak ahhoz mit teszel , ha a csaj őt válassza te kilépsz ebből a körből és ha ezért kerül a fazon és ha vége a kapcsolatnak utólag ne cimbizzen .
2018. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ő tetszik a lánynak.
2018. máj. 3. 20:06
 4/5 anonim válasza:

Én összejönnék a lánnyal. Punk tum

Egyrészt azért, mert ha normális a lány úgy érzed, hogy hozzád való, akkor havert bármikor találsz. De lányt nem annyira..


Másrészt ha tényleg a haverod, akkor megérti, ha nem akkor menjen amerre lát.

Hajrá, ne habozz!

2018. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. máj. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!