Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom összeakar...

A legjobb haverom összeakar jönni azzal a lánnyal aki nekem nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nála a nők alsórendű orális szexre való lények, neki a pénz mindennél fontosabb a volt barátnőjét felcsinálta majd otthagyta és letagadja. Szabadidejében örült dolgokat csinál, nem ritka az állatkínzás(kisebb rágcsálók )kínzása nála, mondtam már neki, hogy beteg vagy ember de magasról tesz rá.


Ezt a kiszemelt csajt csak irigységből nézte ki, mert én mondtam neki, hogy ki lehet ez… járnék vele.stb

Azóta rá van álva a szemétje, folyton kérdi az ismerőseit meg fényképezgeti a csajt és mutogatja a képeit, hátha felismeri valaki. Nagyon pszicho legutóbb egy macskát akart megölni, a házi ketrecével ő amolyan hirtelen felindulásból csínája ezt és azt mondta, olyankor olyan eberre gondol akit utál.



2016. márc. 5. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Előzd be.
2016. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ment a zöld! de nekin ütősebbek a szövegei szóval nem ilyen egyszerű a dolog
2016. márc. 5. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A legjobb haverom"

Nincs több kérdésem. XD

2016. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember a legjobb haverod?? Ellenség sem kell neked,ott a haverod,épp eléggé morbid amit csinál.

Nem csak pszichésen beteg,hogy állatot kínoz. Fel kéne jelenteni a f..ba!!

Nem ember az ilyen.


A másik, kiszemeltél egy lányt ő tudatosan tudta,hogy neked tetszik erre ráhajt.Szép dolog.


Ne haragudj,de itt se legjobb,sem haver szó,de még az ember sem illik arra az undorító féregre.


Nőket aláz,állatot kínoz és téged akit egy palimadár tekint semmibe vesz.


gratulálok,hogy jóban vagy még egy ilyennel.


Én a helyedben hagynám és megszakítanák vele minden kapcsolatot mielőtt leszúr egy vasvillával amiért neked állt feljebb. Remélem a csajnak több esze van és semmibe veszi a "haverodat".

2016. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!