Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kettő házzal arrébb lakik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő házzal arrébb lakik egy lány, aki tetszik. Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Nem rég lakunk itt és nem sokára megyünk is tovább, mert itt csak albérlők vagyunk. A szomszéd lány tetszik nekem, de megszólítani nem merem. Arra gondoltam, ha megtalálom facebookon (semmit sem tudok róla), a költözés után ráírhatnék. Hogy találjam meg?
2018. máj. 4. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Szohi szomszéd :D :D :D viccet félre téve: ha tudod hogy mentek el akkor szedd össze magad,legyél bátor.Veszteni valód nincs,esetleg akkor lenne ha nem mernéd,mert furdalna téged a lelki ismered később hogy Jaj! Baxki miért nem szólitottam le?!..Szóval inkább essél rajta túl,mihamarabb szólj neki
2018. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!